Bu dünyaya uyum sağlayamıyorum Peyami kimdir? Umut Oğuz kaç yaşında hangi dizide rol aldı?

genişletmek

KAYNAKCnnturk.com

Peyami karakteri Ben Bu Cihana Sığmazam dizisindeki karakterler arasında yer almaktadır. Peki Ben Bu Cihana Sığmazam dizisindeki Peyami kimdir?

Ben Bu Cihana Sığmazam dizisindeki Peyami kimdir?

Umut Oğuz, Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinde Peyami'yi canlandırıyor. Mustafa Üstündağ'ın canlandırdığı Behçet Şavlı'nın eski arkadaşı Peyami ise diziye renk katacak. Ömer'in öldürülmesinin ardından Leyla, doğmamış çocuğuyla ve kaderiyle baş başa kaldı. Cezayir onları kurtarmak için zamana karşı yarışa başladı. Leyla ve Ömer'in durumu merak konusu olunca Peyami müdahale etti. Maytap lakaplı Peyami, Cezayir'e geldi.

Umut Oğuz kimdir?

Umut Oğuz, 2 Temmuz 1977'de Ankara'da öğretmen bir ailenin çocuğu olarak dünyaya geldi. 2 erkek kardeşi var. İlk, orta ve yüksek öğrenimini İzmir'de tamamladı. Daha sonra Anadolu Üniversitesi Otel ve Turizm İşletmeciliği Bölümü ile Marmara Üniversitesi Spor Akademisi Bölümü'nden mezun oldu. Otellerde barmen olarak çalışırken arkadaş canlısı bulunarak eğlence ekibine dahil edildi. Daha sonra Ahmet Gülhan'ın kendisini keşfetmesiyle 1999 yılında tiyatro oyunculuğuna başladı ve çok sayıda tiyatroda rol aldı. 2008 yılında Adanalı dizisinde canlandırdığı Fiko karakteriyle tanındı.

Bu dünyaya uyum sağlayamıyorum Gedikali kimdir? Galip Erdal kaç yaşında hangi dizide rol aldı?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir