Hasan Can Kaya'dan sağ kurtulanlara referans! “Acun abinin öyle bir hayal gücü var ki…”

Acun Ilıcalı'dan teklif alan ve YouTube programıyla büyük beğeni toplayıp ününü arttırdıktan sonra Exxen'e transfer olan Hasan Can Kaya, Talkers'la insanları güldürmeye devam ediyor.

Son bölüm fragmanında Hasan Can Kaya, Survivor referansıyla herkesi güldürdü. Fantezisini anlatan bir konuk, “Sevmediğim tüm insanları bir adada toplayıp onlara bu şekilde işkence etmek istiyorum ama onları yönlendirip kamerayla izleyeceğim” dedi.

Hasan Can Kaya durabilecek mi? Survivor'a değinerek, “Acun abinin öyle bir hayal gücü var ki” diyerek insanları güldürdü.

ACUN ILICALI'DAN ÖVGÜ DOLU SÖZLER

Acun Ilıcalı geçtiğimiz aylarda Hasan Can Kaya hakkında şunları söylemişti:

“Hasan Can'ın çalışmasını 3 dakika gördükten sonra buluşmaya gittim. O günden beri birlikteyiz. Hasan Can öyle teklifler aldı ki bahsedilen para tutarlarını normal matematikle hesaplamak mümkün değil. 1 veriyor olsaydık 1 Hasan Can'a 4-5 teklif ettiler. Ne dedi biliyor musunuz? 'Ben Acun Abi'yle gidiyorum. Bu teklifleri değerlendirmiyorum bile.'”

Yerel seçimler 2024
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Bakan Koca'dan Kadir İnanır'ın sağlık durumuyla ilgili açıklama geldi!Bakan Koca'dan Kadir İnanır'ın sağlık durumuyla ilgili açıklama geldi!
Kadir İnanır'ın açıklaması geldi: "2017'den itibaren..."Kadir İnanır'dan açıklama geldi: “2017'de bile…”
O adadaki görüntüler muhteşemdi!  İnsanlar cesetlerle yaşıyorO adadaki görüntüler muhteşemdi! İnsanlar cesetlerle yaşıyor

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

marsbahis giriş