Balta sapları, sopalar… Zahide Yetiş'i canlı yayında söyledikleriyle şok etti! Dönen Dervişler kocası hakkında şunları söyledi: “Ayağında başka, yatağında başka”

Star TV ekranlarında izleyici karşısına çıkan Zahide Yetiş, 'Yeniden Başlayalım' programıyla sosyal medyada sıklıkla gündem oluyor. Programda bu kez Ceylan'ın 23 yıllık evliliğini bitirmek istediğini söyleyen eşine yönelik iddialar yer aldı.

45 yaşındaki kadın, 62 yaşındaki eşinden kaçarak Zahide Yetiş'le birlikte oldu. 23 yıllık evliliğini sonlandırmak isteyen Ceylan Hanım, boşanmak için ünlü sunucudan yardım istedi.

Kocasının eski karısını balta sapı ve sopalarla dövdüğünü düğünden sonra öğrendiğini söyleyen Ceylan Hanım, söyledikleriyle Zahide Yetiş'i şok etti.

zahide 3

'NEDEN ÇORBA PİŞİRDİM…'

Eşinin çok sorunlu bir insan olduğunu söyleyen Ceylan Hanım, çocuklarının önünde hakaretler duyduğunu da söyledi. Canlı yayında gözyaşlarını tutamayan Ceylan Hanım, kendisinin de çorba pişirdiği için dövüldüğünü, kocasının başına çorba döktüğünü söyledi.

şirket

Zahide Yetiş duydukları karşısında şok oldu ve “Bu nasıl adam?” diye sordu. Eşinin semazen olduğunu söyleyen kadın, “Sanat güzel ama içindeki kişi güzel değil” dedi.

'ÜZGÜNÜM AMA…'

Zahide Yetiş, 'Sana hiç seni sevdiğini falan söyledi mi?' diye sordu. Ev sahibi şöyle dedi: “Kusura bakmayın, bazı şeyler söylenmedi ama adam yatakta duruyor, farklı, nasıl desek farklı?”

zahide 6

Zahide Yetiş'in “Çok net anlatmışsın, aslında ayaktayken ve yataktayken durum farklı” deyince stüdyoda kahkahalar yükseldi. Canlı yayın sırasındaki o anlar kısa sürede sosyal medyada gündem oldu.

Yerel seçimler 2024

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Bakan Koca'dan Kadir İnanır'ın sağlık durumuyla ilgili açıklama geldi!Bakan Koca'dan Kadir İnanır'ın sağlık durumuyla ilgili açıklama geldi!
Kadir İnanır'ın açıklaması geldi: "2017'den itibaren..."Kadir İnanır'dan açıklama geldi: “2017'de bile…”
O adadaki görüntüler muhteşemdi!  İnsanlar cesetlerle yaşıyorO adadaki görüntüler muhteşemdi! İnsanlar cesetlerle yaşıyor

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir