Uğur Dündar'a babalık davası açan Dilara kimdir? Duygu Nebioğlu'nun kız kardeşi Uğur Dündar'ın kızı mı?

genişletmek

KAYNAKCnnturk.com

Metin Akpınar'ın DNA testiyle kızı olduğunu tanıdığı Duygu Nebioğlu'nun açıklaması gündeme bomba gibi düştü. Metin Akpınar'ın kızı Duygu Nebioğlu şimdi de ablası hakkında büyük bir açıklama yaptı. Duygu Nebioğlu, Sabah gazetesine verdiği röportajda şunları söyledi: “Kız kardeşimin babası da ünlü bir gazetecidir.” Nebioğlu'nun iddialarının ardından birkaç yıl önce İstanbul dışında bir şehirde açılan davanın taraflarından birinin de Uğur Dündar olduğu ortaya çıktı.

DUYGU NEBİOĞLU'NUN KARDEŞİ UĞUR DÜNDAR'IN KIZI MI?

Nebioğlu'nun ablası Dilara G.'nin açtığı davada mahkeme DNA testi istedi. Dündar, Adli Tıp Kurumu'nun raporuyla iddiayı reddetti. Adli Tıp Kurumu'nun DNA raporunda varılan sonuç şöyle: “Elde edilen sonuçlara göre baba olduğu iddia edilen İsmail Uğur Dündar isimli şahsın Dilara G. isimli şahsın biyolojik babalığı reddedilmiştir.”

Uğur Dündar'a babalık davası açan Dilara kimdir? Duygu Nebioğlu'nun ablası Uğur Dündar'ın kızı mı?Uğur Dündar'a babalık davası açan Dilara G.

UĞUR DÜNDAR'A EBEVEYN DAVASI AÇAN DİLARA KİMDİR?

Duygu Nebioğlu, DNA testi sonucunun değiştirildiğini belirterek, “Sonuçlara müdahale edildiğini düşünüyoruz.” Haziran ayında kız kardeşinin mahkeme kararına itiraz etmeye hazırlandığını açıklayan Nebioğlu, “Uğur Dündar'ı Metin Akpınar'dan önce öğrendim. Bu benim 2008'den beri bildiğim bir sorun. Yıllardır kimsenin itibarıyla oynamamaya çalıştık. Kız kardeşimin davası 2 yıldır devam ediyor, kız kardeşime hiçbir şey açıklamadım.” Uğur Dündar'ı da ifşa etmedim. Açıklamanızı gördüm ama kız kardeşim Uğur Dündar'a benziyor, turuncu saçlı, uzun boylu ve manken gibi. Basın yasağı devam ettiği için susmayı tercih ediyor. “Muhalefet dilekçesini hazırlıyoruz. Uğur Dündar DNA raporunu hukuka aykırı olarak bir gazeteciye gönderdi, o gazeteci de bana gönderdi. Raporun sonuçlarının manipüle edildiğine inanıyoruz. Tabii annem öne çıkarsa bunu ispat ederiz. “

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir