Metin Akpınar'ın kızı Duygu Nebioğlu, Müge Anlı'da annesini arıyor! İbrahim Tatlıses'in filminde rol aldığı ortaya çıktı… İşte o fotoğraf

Metin Akpınar'ın gayri meşru kızı olduğunu açıklayan Duygu Nebioğlu'nun açıklamaları günlerdir konuşulmaya devam ediyor ve magazin gündeminde kalıyor.

Annesi Suphiye Ormancı'nın 6 çocuğu olduğunu belirten Nebioğlu, şöyle konuştu: “Bunlardan 2'si Almanya'daki evliliğinden. Dört kardeşim de benimle aynı kaderi yaşadı. Annemin evlilik dışı ilişkiden doğan dört çocuğu var. Kız kardeşimin babası medya dünyasından çok ünlü bir isim. “Aynı zamanda dava açtı ve hukuki bir mücadele veriyor” dedi. Bu açıklamaların ardından davada adı geçen Uğur Dündar'ın ifadesi gecikmedi.

MÜGE ANLI'YA GELDİ

Yaptığı her açıklamada çok konuşulan Duygu Nebioğlu, şimdi de Müge Anlı'nın canlı yayınında annesini arıyor. Babası Metin Akpınar'ı bulma sürecini ve yaşadıklarını tek tek anlatan Nebioğlu, annesiyle ilgili açıklamalarıyla herkesi şaşırttı.

anne 1

“İBRAHİM TATLISES'İN FİLMİ…”

Annesini 10 yıldır görmediğini söyleyen Duygu Nebioğlu, annesinin ünlü isimlerle arkadaş olduğunu ve İbrahim Tatlıses'in filminde de rol aldığını söyledi.

anne 2

FOTOĞRAFI İLK KEZ YAYINLANDI

Şu anda Almanya'da yaşayan Suphiye Ormancı'nın fotoğrafları da ilk kez canlı yayınlandı.

anne 3

Müge Anlı Ormancı: 'Çocuklarınıza anlatmalısınız, onlara sarılmalısınız. “Bunu ara” diye bağırdı.

ekran penceresi
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Cansu Taşkın eski aşkının ilanını görünce...Cansu Taşkın eski aşkının ilanını görünce…
Rahmi Koç'tan sonra Ali Koç'un eşine bombalı saldırıRahmi Koç'tan sonra Ali Koç'un eşine bombalı saldırı
Gerçek hayattaki durumu sıcak bir konu haline geldi! Gerçek hayattaki durumu sıcak bir konu haline geldi! “Sadi, babanın görmesine izin verme.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir