Sharon Stone, Necati Şaşmaz'la birlikte rol aldı! Kurtlar Vadisi İtirafı: Büyük paralar ödendi

Sharon Stone, TRT World'de katıldığı bir programda ağlaması ve son görünümüyle gündeme geldi. Güzel isim her zaman Temel İçgüdü filmiyle anılmak istediğini söylemişti.

Sharon Stone da aynı programda 'Kurtlar Vadisi'nden bahsetmişti.

Dizinin Los Angeles'taki çekimleri sırasında başrol oyuncusu Necati Şaşmaz ile ünlü Hollywood yıldızları Sharon Stone ve Andy Garcia kamera karşısına geçti.

Stone, setin lüksünden etkilendiğini söylerken kendisinin ve Garcia'nın çekimler sırasında ne yapmaları gerektiğini bilmediklerini söyledi.

Sharon Stone, cömert bir tazminat aldıklarını belirterek, setteki deneyimlerini şöyle anlattı:

İTİRAF YILLAR SONRA GELİYOR

“Çok iyi ücret aldık. Andy ve ben sete geldik. Ama sette kimse İngilizce konuşmuyordu. Herkes Türkçe konuşuyordu, biz de İngilizce konuşuyorduk… Onlar da bizimle sahnede Türkçe konuştular, biz de İngilizce yanıt verdik.

Ekran görüntüsü

Ne olduğunu anlamadık. Sahnenin neyle ilgili olduğu ya da ne yapmamız gerektiği hakkında hiçbir fikrimiz yoktu. Tamamen kaybolmuştuk. Gördüğüm en lüks set, muhteşem kostümler… Ama kimse İngilizce konuşmuyordu ve ne yaptığımız hakkında hiçbir fikrimiz yoktu. Andy'ye döndüm ve “Ne yaptığımız hakkında hiçbir fikrim yok” dedim.

ekran penceresi
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Öpüşme krizi günün gündemiydi!  Gerginliğinin nedeninin farklı olduğu ortaya çıktı.Öpüşme krizi günün gündemiydi! Gerginliğinin nedeninin farklı olduğu ortaya çıktı.
Düğününe bile gitmedi!  Nedeni ortaya çıktıDüğününe bile gitmedi! Nedeni ortaya çıktı
Ünlü yapımcı öfkelendi!  Ünlü yapımcı öfkelendi! “Artık yaşlandı…”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir