Seray Sever kaç yaşındadır? Seray Sever'in kaç çocuğu var? İkizler? Eşi Eray Sünbül merak uyandırdı!

genişletmek

KAYNAKCnnturk.com

Bülent Ersoy, Safiye Soyman ve Banu Alkan'la birlikte Dünya Güzelliklerim Tatilde programında yer alan Seray Sever'in özel hayatı da merak uyandırıyor. Programda Sağfiye Soyman'a küçük bir oda tahsis edilirken Seray Sever'in “Eşim ve çocuklarım da burada” demesi üzerine herkes Seray Sever'in eşi ve çocuklarını merak etti. İşte Seray Sever'in hayatıyla ilgili bilgiler…

Seray Sever kimdir, ne zaman evlendi?

Ünlü sunucu ve oyuncu Seray Sever, Eray Sünbül ile evlendi. 2024 yılında ikizlerini kucağına aldı. Film setinde tanıştığı ve 2018 yılında evlendiği eşi Eray Sünbül ile olan mutlu evliliğini ikiz kızları Sofia ve Alya ile taçlandırdı.

Seray Sever, 27 Şubat 1973'te İstanbul'da doğdu. Lise eğitimini Doğuş Koleji'nde tamamladı. Eğitimi sırasında TÜBİTAK Matematik Ödülleri'nden mezun oldu. Boğaziçi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümü'nden mezun oldu. Şubat 2006'da Seyhan Müzik etiketiyle 5 şarkılık Yeni Bir Karar albümünü çıkardı. Bu albümde yer alan İçim Yanıyor ve Yeni Bir Karar şarkılarının video klipleri yayınlandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir