Neslim Güngen'in kasası ünlü modacının eski sevgilisi çıktı! Olayın araştırılmasında şok bağlantı: Gökhan Göz firarda

Sosyal medya fenomenine yönelik yürütülen soruşturma kapsamında şaşırtıcı bir detay daha ortaya çıktı. İş adamı Gökhan Göz firari olarak aranıyor. Bir zamanlar Gülşah Saraçoğlu'yla birlikte olan Gökhan Göz, gözaltına alınan fenomen Neslim Güngen'in kasası oldu! Güngen, Dilan Polat'ı sektöre tanıttığını söyledi…

GÜZELLİK SAHİBİ MERKEZİ ÇİFT ÇALIŞMA

İstanbul Emniyet Müdürlüğü Mali Suçlar Şube Müdürlüğü ekipleri, İstanbul Başsavcılığı'nın “olgu”ya ilişkin yürüttüğü soruşturmalar kapsamında çok sayıda şüphelinin takibe aldı. Influencer'lar ve temaslılarının banka hesaplarına ilişkin MASAK raporları ve hareketleri incelenirken, sosyal hesaplarında lüks tüketim anlarına ilişkin görüntüleri sık sık paylaşan güzellik merkezi sahibi Neslim Güngen ve eşi İnanç Güngen'e operasyon düzenlendi.

Neslim Güngen ve İnanç Güngen

61 GÖZALTI

Mali ekiplerin çalışmasının ardından Neslim Güngen, eşi İnanç Güngen ve çok sayıda kişi, “Suç işlemek amacıyla örgüt kurmak, suçtan elde edilen malvarlığının değerini aklamak, resmi belgelerde tahrifat yapmak ve sahtecilik yapmak” suçlarından tutuklandı. İstanbul merkezli 25 ilde 134 adrese düzenlenen operasyonda “Nitelikli Dolandırıcılık” gerçekleştirildi. Operasyonda gözaltına alınanların sayısı 61'e yükseldi.

AW242864_02
Neslim Güngen

GÖKHAN GÖZ'Ü DE İSTEDİ

Polisin yaptığı teknik takip sonucunda Neslim Güngen'in kasasının, bir zamanlar modacı Gülşah Saraçoğlu'nun sevgilisi olan iş adamı Gökhan Göz olduğu belirlendi. Dosyada Göz'ün adının şüpheli olarak geçtiği ve firari olarak arandığı öğrenildi.

hfg
Gülşah Saraçoğlu ve Gökhan Göz

NE OLDU?

Küçükçekmece Başsavcılığınca yürütülen soruşturma kapsamında “Suç işlemek amacıyla örgüt kurma, suçtan kaynaklanan malvarlığını aklama, resmi belgelerde sahtecilik ve dolandırıcılık” suçlarına ilişkin yeni bir çalışma yapıldı. Savcılığın yürüttüğü soruşturmalar kapsamında müdahale eden İstanbul Emniyet Müdürlüğü Mali Suçlar Şube Müdürlüğü ekipleri, teknik takibin ardından geçtiğimiz gün İstanbul merkezli 25 ilde eş zamanlı operasyon gerçekleştirdi. 134 adrese yapılan baskınlarda aralarında Neslim Güngen ve İnanç Güngen'in de bulunduğu çok sayıda şüpheli tutuklandı.

(İHA-DHA)Bu içerik Hazar Saygın tarafından yayınlanmıştır.

Sıkmak
İddia kabul edildi!  Duruşma tarihi açıklandıİddia kabul edildi! Duruşma tarihi açıklandı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir