Şarkıcı Zara'nın sahne stili çok konuşuldu! Mayo'nun tepkisi önemliydi

Genç yaşta şöhrete kavuşan asıl adı Neşe Yılmaz olan ünlü şarkıcı Zara, son dönemde değişimi ve sesiyle adından söz ettiriyor.

Verdiği kilolarla dikkat çeken ünlü isim, son dönemde sahne stili ve açıklamalarıyla dikkatleri üzerine çekti. Kıbrıs'ta bir otelde sahne alan şarkıcının sahne stili büyük beğeni topladı.

“İNSAN KENDİNE YAKIŞTIĞINI GİYİR”

Sahne önünde gazetecilerin sorularını yanıtlayan Zara, şunları söyledi: 'Geçenlerde mayoyla sahneye çıkan Hadise'nin fotoğrafları ve dansı çok konuşuldu. “Mayoyla sahneye çıkar mısın?” Soruya şu şekilde cevap verdi:

Zarason

“Herkes tercihini yapar, insanlar kendine yakışanı giyer. O kıyafetleri giymek kolay değil. Kendinize yakışan bir vücuda sahip olmanız gerekiyor. Kendinize güveniyorsanız, tiyatro gösteriniz buna uygunsa, alıcısı ve alıcısı varsa. Satıcı memnun yani sorun yok arz talep meselesi. Bana sorarsanız ben böyle bir resimde kendime bakmak istemiyorum o zaman böyle bir imaj vermeyi tercih etmiyorum. Yüzerken bile.”

444 sahne sahne

ekran penceresi
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Suçlamaların odağı Erol Bey konuştu! Suçlamaların odağı Erol Bey konuştu! “Eğer kızlar isterse…”
Türkiye'nin bahsettiği olay!  Başrol oyuncusundan bomba gibi açıklama: "Eğer bana bir şey olmazsa..."Türkiye'nin bahsettiği olay! Usta oyuncudan bomba açıklama: “Bana bir şey olmazsa…”
Şarkı “Dinle” şarkısı yasaklandı! Gördüğünde dayanamadı: “O çocuklar…”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

marsbahis giriş