Ödül töreninde tuhaf kaza: Kazanamadığı ödülü elinden aldı

genişletmek

Hürriyet'ten Mehmet Üstündağ'ın haberine göre ismi açıklanmayan bir fenomen, fotoğraf çekme bahanesiyle ödülü alıp ortadan kayboldu!

Ancak “No7influencers Awards 2024” oldukça renkli başladı. No7influencers Sosyal Medya Ajansı kurucusu Anıl Tiryaki'nin ev sahipliği yaptığı gecenin sunuculuğunu Burcu Esmersoy üstlenirken, kırmızı halı töreninin sunuculuğunu Ümit Karalar yaptı ve birbirinden değerli içerik üreticileri ödüllendirildi.

Ödül töreninde tuhaf bir kaza: ha

Temsili bir fotoğraftır.

Hotel Lazzoni'de düzenlenen yarışmanın son ödülü, her zamanki gibi katkılarından dolayı otele verilecek. Ancak perde arkasını ne kadar aradıysak bu ödülü bulamadık!

Organizasyon yetkilileri son çare olarak kamera kayıtlarını inceledi. Kayıtlarda bir fenomenin girişte sergilenen ödüllerden birini alıp fotoğraf çektiğini gören ekip, ayrıca genç kadının günün ilerleyen saatlerinde ödülle birlikte eve döneceğini belirledi.

Ertesi gün aranan fenomen, ödülü eve yanlışlıkla getirdiğini söyleyerek ödülü iade etti. Hotel Lazzoni ödülü alırken aklıma adı gizli bu fenomen geliyor… Kim olacak?

Ödül töreninde tuhaf bir kaza: ha

Ümit Karalar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir