Rüştü Onur Atilla'ya aşıktı! Nez'in şaşırtıcı itirafı: “Eve götürdüm”

Rüştü oyuncusu Onur Atilla, 10 Haziran'da 10 yıllık evliliğini sonlandırdı ve kısa süre sonra şarkıcı Nez ile yeni bir aşka başladı.

Aşk pozlarının ardından aldatma suçlamalarıyla gündeme gelen ikiliden Nez, Pınar Kerimoğlu'nun konuğu oldu.

Yıllar önce nasıl aldatıldığını anlatan Nez, şöyle konuştu: “Onu evde yakaladım ve hiç tartışmadım. Çok sakindim, sanırım 'bittik' dedim. O yüzden yaptı dedim. ikimize de kızgınız; neden ikimizden biri bunun bittiğini söylemeye cesaret edemedi?”

Aldatılmanın kendisini olgunlaştırdığını ve artık olaylara daha geniş açıdan bakabildiğini belirten Nez, şöyle devam etti: “Çevremde 'Ben hiç aldatılmadım' diyen arkadaşlarım var, gülüyorum. Nereden biliyorsun? ? İhanete uğramadığını söyleyen biri kendine ihanet ediyor demektir.”

ESKİ EŞİNE GÖNDERİLDİ

“Tüm eski sevgililerim arkadaşımdır. Hiçbir kadın, hiçbir erkek vazgeçilmez değildir. O kişiyle yaşamıyorsan 'hoşça kal' demeyi bileceksin” diyen Nez'in şu sözleri de şu şekilde: trend konusu haline geldi.

Nez'in “Sevdiğinde saygıyla seversen, ayrılırken saygıyla gidersin” açıklaması Rüştü'nün eski eşi Onur Atilla'ya gönderme olarak algılandı. (Snob Dergisi)

Sıkmak
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Kızı ve oğlu böyle yakalandı!  EndişelendilerKızı ve oğlu böyle yakalandı! Endişelendiler
Şehri terk etti!  Belediye başkanı çok kızdıŞehri terk etti! Belediye başkanı çok kızdı
Bluz-şort kombini eleştiri aldı! Bluz-şort kombini eleştiri aldı! “Sanki yataktan şortla kalkmış gibi.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir