7 Temmuz'da en çok ne izlendi?

genişletmek

KAYNAKCnnturk.com

Günün reyting sonuçları medyanın ve izleyicilerin gündemini takip edenlerin gündeminde. Dün akşam izleyicilerin tercihlerine bakıldığında diziler, bilgi yarışmaları ve çeşitli yarışmalar büyük ilgi gördü. Ayrıca izleyiciler arasında haberleri de izliyorlar. Bilindiği gibi her sabah bir önceki günün reyting sonuçları açıklanıyor.

7 TEMMUZ'DA EN ÇOK NE İZLENDİ?

7 Temmuz'da yayınlanan programların reyting sonuçları açıklandı. Toplamda 1. sırada TRT 1'de seyirciyle buluşan “Hollanda-Türkiye Maçı UEFA EURO 2024” yer aldı. Toplamda 2. sırada ise TRT 1'de yayınlanan “İngiltere-İsviçre Maçı UEFA EURO 2024” yer aldı. TRT 1'de yayınlanan Kupa Zamanı programı ise genel klasmanda 3. sırada yer aldı. “Hollanda-Türkiye UEFA EURO 2024 Maçı” AB'de birinci oldu. “İngiltere-İsviçre UEFA EURO 2024 Maçı” AB'de 2. sırada yer aldı. AB, “Euro 2024 Kupa Zamanı” ile 3. sırada yer aldı. ABC'de “Hollanda-Türkiye UEFA EURO 2024 maçı” birinci sırada yer aldı. “İngiltere-İsviçre UEFA EURO 2024 Maçı” ABC'de ikinci oldu. ABC, “Euro 2024 Cup Time” ile 3. oldu.

7 TEMMUZ 2024 TARİHİ DEĞERLENDİRME SONUÇLARI

Değerlendirme sonuçları açıklandı: 7 Temmuz'da en çok izlenenlerDeğerlendirme sonuçları açıklandı: 7 Temmuz'da en çok izlenenlerDeğerlendirme sonuçları açıklandı: 7 Temmuz'da en çok izlenenler

Yalan dizisinin oyuncuları kimlerdir? Kanal D Yalan dizisi oyuncuları, konusu ve karakterleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir