Önce çocuk katili oldu, sonra sıra erkeğe geldi! Dadı Meryem'in asıl mesleği farklı çıktı! Aylık kazancı şaşırtıcıydı

Türkiye'de dedikodulara konu olan dadı Meryem ile ilgili şok gerçekler ortaya çıkmaya devam ediyor. Esra Erol'un programında hile meselesinden çıkan sonuç tüm Türkiye'yi derinden etkiledi.

CANLI ORTAYA ÇIKTI

Programa katılan Mehmet Altun, 6 yıldır evli olduğu eşi Rabia Altun ile barışmak istediğini söyleyerek Esra Erol'dan yardım istedi. Mehmet Altun'un eşi Nadı Meryem, çocuklarının dadısı tarafından aldatıldığını söyleyerek canlı yayına çıktı. Dadı Meryem ile ilgili ortaya çıkan gerçekler herkesi suskun bıraktı.

8 YAŞINDAKİ KIZ DİRİ DİRİ GÖMÜLDÜ

Canlı yayında dadı Meryem'in 8 yaşındaki kız çocuğunu diri diri gömdüğü ve bu suçtan 9 yıl hapis cezasına çarptırıldığı ortaya çıktı. Dadı Meryem'in cinayeti işlediği sırada 16 yaşında Serkan adında bir erkek çocuk olduğu, cezaevinden çıktıktan sonra cinsiyet değiştirdiği öğrenildi.

Dadı Meryem suçlamaları kabul etmedi ve şunları söyledi: “Bu kaza olduğunda 16 yaşındaydım. Adli tıp raporu da bunu kanıtladı. “Kaza tamamen tesadüf eseri oldu” diyerek kendini savundu.

TATA MERYEM 1

AYLIK KAZANCI MUHTEŞEM

Dadı Meryem ile ilgili bir gerçek daha ortaya çıktı. Aslında iki kez çocuk bakıcılığı yapan Meryem aslında masözdü. Otel ve spa'larda çalıştığını söyleyen Meryem, “Çok meşguldüm” dedi.

TATA MERYEM 2

Cinsiyet değiştirdikten sonra bu mesleğe başlayan Meryem'in aylık kazancı dudak uçuklattı. Dadı Meryem, “Fazla çalışmasaydım aylık gelirim 70-80 bin TL, fazla mesai yapsaydım 100 bin TL olurdu” dedi.

ekran penceresi
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Zengin koca bulmanın formülünü açıkladı!Zengin koca bulmanın formülünü açıkladı!
İlginç bir tatil hediyesi!  Değeri 87 bin TL!İlginç bir tatil hediyesi! Değeri 87 bin TL!
Oğlunu paylaştı!  Bunu gören herkes aynı şeyi söyledi   Oğlunu paylaştı! Bunu gören herkes aynı şeyi söyledi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

marsbahis giriş