Nagehan Alçı, eski eşi Rasim Ozan Kütahyalı'dan yıllardır şiddet görüyor! “Boğazıma yapıştı” diyerek itiraf etti… Nevşin Mengü ne diyeceğini bilemedi.

Nagehan Alçı ile Rasim Ozan Kütahyalı'nın boşanmasının yankıları sürüyor. Nagehan Alçı'nın boşanma kararının ardından Rasim Ozan Kütahyalı'nın şiddetli şiddetinden kaçamadığı gündeme geldi.

Kütahyalı'nın eski eşine gönderdiği mesajlardan örnekler yasal başvuruya sunuldu ve sosyal medyada da paylaşıldı.

Alçı, Nevşin Mengü'nün programına konuk olarak yaşadıklarını anlattı. Gazeteci Nagehan Alçı, eski eşi Rasim Ozan Kütahyalı'nın öfke sorunu yaşadığını belirterek, şunları söyledi: “Beceriksizsin, aptalsın, geri zekalısın, yani hakaret ediyorsun, korkunç mesajlar veriyorsun, çocuklara gelince yani zaman zaman fiziksel şiddet uyguluyorsun. “

Nevşin Mengü bu sırada şaşırarak, “Sana hiç vurdu mu?” dedi. Alçı, “Çok para kazandı, deniz kenarında villa vs. bütün bunlar aslında Rasim'in anlatmak istediği imajdı. Kazandığım parayı ilk günden alıyordu.”

AĞLADI VE DENEYİMLERİNİ ANLATTI

Nevşin Mengü'nün hayretle dinlediği Nagehan Alçı konuşmakta güçlük çekti. Ortak hesaplarının boşaltıldığını söyleyen Alçı, “Bir şekilde bütün iplerimi eline aldı” diyerek fiziksel şiddet konusuna geri döndü. O anda gözyaşlarını tutamayan Alçı, ağlayarak, “Anneme bile söylemedim” dedi.

Ben o zaman

“ELİMDE BIÇAK BEKLİYORUM”

Nagehan Alçı, şunları söyledi: “Rasim'in öfkesi kaç gece dinmedi? Bana bir şey yapmasın diye oturma odasında elimde bıçakla beklediğimi biliyorum. Bağırıyor, kapıları çarpıyor, çocukları sakinleştirmeye çalışıyor. uyanmıyorlar, korkudan uyuyamadığımı biliyorum.”

RRRRUR

“HUKUKU TANIMIYORSUNUZ” DİYORUZ

Nagehan Alçı, Rasim Ozan Kütahyalı hakkında da şunları söyledi: “Rasim kanunu tanımıyor. Nafaka ödemiyor. El koyuyorsunuz, Rasim'in kefalet falan umurunda değil. Herkese borcu var, dava açıyor.” Herkes her şeyi aldı.”

YUYIYUI

“TORUNUM DOĞDUĞU GÜN ÖLEMEM”

Alçı'nın yaşadıkları onu dinleyenleri şok etti. Sosyal medyada gündem olan açıklamasında şöyle konuştu: “Öfkesi büyüdükçe büyüdü, hatırlıyorum. Şimdi boğazıma yapıştı, tavana bakıyorum nefes alamıyorum. Bu öfke olsa diyorum. Kontrolsüz, muhtemelen maksimum 5-10 saniyem var ama bu şekilde torunum doğduğunda ve çocuklarım 4 yaşındayken ölemem.” “dedi.

Hey

*Bu içerik Mynet editörleri tarafından deşifre edilmiştir.

Sıkmak
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Sarıyer'de lüks arsadaki evinden aldığı kira, duyanları şaşırttı!  Asi ve...Sarıyer'de lüks arsadaki evinden aldığı kira, duyanları şaşırttı! Asi ve…
Solmaz Çiros aldığı kilolarla günün gündemindeydi!  Düğündeki dansıyla yeniden ünlü olduSolmaz Çiros aldığı kilolarla günün gündemindeydi! Düğündeki dansıyla yeniden ünlü oldu
Dedi ki: “30 yaşına girmek istiyorum” dedi! İrem Derici konuştu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

marsbahis giriş