Kısmetse Olur yarışmacısı Eslem Sena Nur'a 3 kadın saldırdı! “Kafama çakı sapladılar ve beni merdivenlerden aşağı attılar.”

Yıllar süren bir aradan sonra Kısmetse Olur'un YouTube'da yayınlanan yeni sezonuyla ilgili çok konuşuldu. Yarışmaya katılanların eylemleri ve özel hayatları da gündemdeydi.

Kısmetse Olur yarışma programına katılan Eslem Sena Nur da bu isimlerden biriydi. Yarışmacı, oturduğu barda 3 kadının saldırısına uğradı. Yarışmacının arkadaşı kanlar içinde halini paylaşarak, “Görünürde hiçbir şey yokken 3 kız Eslem'e saldırdı. Alnına dikiş atılmıştı, her yeri kan içindeydi. Onu merdivenlerden aşağı ittiler.”

Daha sonra durumunu Instagram hesabından video paylaşarak paylaşan Eslem Sena Nur, şunları söyledi: “Kız arkadaşımla birlikte olay yerindeydim. Eve gitmek için taksi çağırdık ve onu bekledikten sonra tuvalete gittim. Benden sonra üç kız geldi, bunun bir komplo olduğunu düşünüyorum.”

UIUYY

“KAFAMDA 12 NOKTA VAR”

Yaşanan korkunç olayı anlatan yarışmacı, şöyle devam etti: Üzerimde kıyafet yokken lavabonun kapısını itmeye çalıştılar. Dışarı çıktığımda benimle tartıştılar. Nedense… Bir kızın elinde bıçak olduğu için dayak yiyeceğimizi anladım. Orada bana saldırmaya çalıştılar, ben de kaçmaya çalıştım. Orada beni biraz dövdüler. 2 kız beni yere serdi ve mahvetti. Kafama da küçük bir bıçak sapladılar. Daha sonra beni merdivenlerden aşağı attılar. Kafamda 12 nokta var. Her kötülüğün içinde bir iyilik vardır diyoruz. Şu an polis karakolundayım. Arkadaşınızın ifadesini alıyoruz. “Bunlara ne gerek vardı?” dedi.

YUYUYT

Sıkmak

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Rus anne Olga'yı görenler çok şaşırdı!  Rus anne Olga'yı görenler çok şaşırdı! “Annesi değil ablası gibi”
25'inci yaş gününü kutladı!  Üç katlı pasta ilgi gördü25'inci yaş gününü kutladı! Üç katlı pasta ilgi gördü
Herkes merak ediyordu... O dövme ortaya çıktı Herkes merak ediyordu… O dövme ortaya çıktı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

marsbahis giriş