Icardi ile şarkı söylediğinde sansasyon yarattı! Simge Sağın'ın Beşiktaş taraftarını kızdıran sözleri

Simge Sağın, Eser Yenenler'in Youtube kanalındaki programa konuk oldu. Uzun süredir “Aşkın Olayım” şarkısıyla gündem olan ve aynı zamanda İcardi ile şampiyonluk kutlamalarında söylediği şarkılarla da dikkat çeken Simge'nin sözleri gündem oldu.

Simge, “Eskiden fanatik bir Beşiktaş taraftarıydım ama artık değilim” dedi. “Geçen yıl tüm bunları yaşadığımda yobazlığımı bir kenara bırakmam gerekiyordu. Yaşadıklarım yobazlığımın ötesine geçti. Artık sanatımın ve kamuoyunun önünde tavır almam gerekiyordu.” Bazı Beşiktaş taraftarlarının tepkileri de anında geldi.

11

“AYRILDIĞIM İÇİN MUTLU OLDUĞUMU SÖYLÜYORUM”

“Doğru olanı yaptım ve oraya gittim. İyi ki oraya gittim” diyen Simge, şöyle devam etti: “Çünkü orada göz ardı edilemeyecek bir şey oldu. Ne fanatizmim kaldı ne de Beşiktaş'a desteğim. Sanatsallığım oldu. Daha da önemlisi gittim, çok eğlenceli.” “Hayatımın en ilginç akşamlarından biriydi.” dedi.

tekrar deneyin

Simge'nin sözleri, “Biz Beşiktaş'ı ilk sıraya koyanlardanız, size başarılar”, “Karakterini bir kenara bıraktı”, “İcardi gidince artık o şarkıyı banyoda tek başınıza söyleyebilirsiniz.” .

22

ekran penceresi
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Yakışıklı oyuncu Huysuz Virjin rolünü üstlendiYakışıklı oyuncu Huysuz Virjin rolünü üstlendi
Ünlü şarkıcı otelde sinir krizi geçirdi!  Oteli yıkıp iç çamaşırı giyiyor...Ünlü şarkıcı otelde sinir krizi geçirdi! Oteli yıkıp iç çamaşırı giyiyor…
Ünlü gazeteciden Sharon Stone'un Kurtlar Vadisi itirafına tepkisi!  Kazançlarını anlattı ve açıkladıÜnlü gazeteciden Sharon Stone'un Kurtlar Vadisi itirafına tepkisi! Kazançlarını anlattı ve açıkladı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir