Ertuğrul Özkök'ün Sharon Stone'un Kurtlar Vadisi itirafına tepkisi! O da setteydi… Kazancına dokundu

Efsanevi oyuncu Sharon Stone'un 2005 yılında Andy Garcia'yla birlikte rol aldığı 'Kurtlar Vadisi' hakkındaki itirafı gündem oldu.

TRT World sunucusu Sharon Stone, 'Kurtlar Vadisi' için şunları söyledi: “Sahnelerin ne olduğunu bilmiyorduk. Kaybolmuştuk. Çok büyük bir sette, dev bir malikanedeydik. Kimse İngilizce bilmiyordu, biz de İngilizce bilmiyorduk. Bize ne söylediklerini bilmiyorduk, sadece onlara ne söylediğimizi biliyorduk.” “dedi.

O günlerde sette olan Ertuğrul Özkök, 10Haber'deki yazısında bu sözlere itiraz etmişti. Çalışanların yüzde 80'inin Amerikalı olduğunu söyleyen Özkök, bu açıklamayı anlayamadı.

ALDIĞI PARAYI DA SÖYLEDİ

Sette bulunduğunu söyleyen gazeteci, Necati Şaşmaz'ın o dönemde 7 yıldır Amerika'da yaşadığını ve İngilizce bildiğini iddia etti.

SDFD
Ertuğrul Özkök şöyle devam etti: “Doğru olan tek şey ikisinin de dizlerinin olması.”
Bir bölümdeki üç beş dakikalık bir sahne için bugün bile yüksek sayılacak bir rakam.
almaktı. Yani Sharon Stone o günü tam olarak hatırlamıyor. “Fakat söyledikleri doğru olsaydı onun adına çok üzülürdüm” dedi.

ekran penceresi
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Aşk pozlarındaki o detay konuşuldu! Aşk pozlarındaki o detay konuşuldu!
Yunus Emre ile Aleyna karşı karşıya geldi!  Yakın dostluk bitti, bağlar koptu... Yunus Emre ile Aleyna karşı karşıya geldi! Yakın dostluk bitti, bağlar koptu… “Nasıl bir anda düşmanlık haline geldi?”
Ünlü oyuncu diziye veda ediyor Ünlü oyuncu Teşkilat dizisine veda ediyor!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir