Dilan Çıtak, babası İbrahim Tatlıses'ten şiddet mi gördü? kafa karıştırıcı paylaşım

MYNET– İbrahim Tatlıses'in 23 yıl sonra evlat edindiği kızı şarkıcı Dilan Çıtak, zaman zaman babasıyla birlikte olmaktan rahatsızlık duyduğunu söyledi. Babasının gölgesinde kalmadığını, müzik kariyerini kendi ayakları üzerinde kurduğunu her fırsatta iddia eden Dilan Çıtak bir kez daha gündeme geldi.

Uzun bir ayrılığın ardından barışan baba-kızın yeniden kavga ettiği haberi magazin gündemine oturdu. Tatlıses'in sosyal medya hesabından Dilan Çıtak'ı takipten çıkardığı, kendisi ve kızının fotoğraflarını sildiği iddiaları vardı.

Dilan Çıtak, bu olaydan aylar sonra yaptığı paylaşımla gündem oldu.

Dilan Çıtak, paylaşımında şunları söyledi: “Kız çocuğuna uygulanan şiddeti, psikolojik baskıyı, psikolojik tacizi herkesin bilmesi ve görmesi gerekiyor. Bugün bir kız çocuğu olarak sessiz kalırsam, yarın daha çok şiddete maruz kalan çocuklarımız olacak.”

dgdf

İbrahim Tatlıses'in kızı şöyle devam etti: “Bu söyleyeceklerimden sonra bütün dünya bu kadar şiddet yanlısı bir insanı sevmeye devam edebilir ama artık herkesin gerçeği bilmesi gerekiyor ki, bana ait olmayan bu elbiseyi huzur içinde çıkarabileyim.”

Sıkmak

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Rus anne Olga'yı görenler çok şaşırdı!  Rus anne Olga'yı görenler çok şaşırdı! “Annesi değil ablası gibi”
25'inci yaş gününü kutladı!  Üç katlı pasta ilgi gördü25'inci yaş gününü kutladı! Üç katlı pasta ilgi gördü
Herkes merak ediyordu... O dövme ortaya çıktı Herkes merak ediyordu… O dövme ortaya çıktı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir