“Bu ücreti nakit olarak ödersen canın yanar.”

Son günlerde yaptığı açıklamalarla adından söz ettiren Hakan Ural, pek çok konuya ilişkin yorumlarıyla dikkat çekmeyi başarıyor.

Ural'ın son dönemde İsrail ile İran arasındaki gerilime ilişkin ekranlarda yaptığı değerlendirme sosyal medyada çok tartışıldı.

Geçen hafta gıda enflasyonu nedeniyle gıda ve içecek sektöründe fahiş fiyatlar yaşandığını dile getiren Ural, “İki porsiyon dönere 1370 lira ödedim” diyerek tepki gösterdi.

hakançalr

Hakan Ural, gündem açıklamasının ardından Zincirlikuyu'daki bir alışveriş merkezinde içilen Türk kahvesi için kendisinden 280 lira ücret kesildiğini duyurdu.

Ural, “O vergiyi nakit ödeyince canın yanıyor. Kart veriyorsun okutuyor. Ama dediğin gibi elinden bir şey gelmesin kardeşim… Dünyanın en küçük bardağıdır” dedi. ancak iki yuduma yetecek bir şey… Ne yaparlarsa yapsınlar, bunları nasıl kontrol edebiliyorlar? Artık bunun bir çözümü var.” “Çözüm bulsunlar. İnsanların psikolojisini etkiliyor, herkes isyan bayrağını kaldırıyor…” diye isyan etti.

ekran penceresi
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Cem Yılmaz, sosyal medyadaki eleştirilere tepki gösterdi: Cem Yılmaz sosyal medyadaki eleştirilere tepki gösterdi: 'Gerçekten aptal olmak büyük bir ayrıcalıktır'
Korkunç açıklama!  İşte Benim Stilim yarışmacısı erkek arkadaşı tarafından öldürüldüKorkunç açıklama! İşte Benim Stilim yarışmacısı erkek arkadaşı tarafından öldürüldü
Nüfus sayımında 'Erol' yazıyordu!  Bu mesaj kafa karıştırıcıydı.Nüfus sayımında 'Erol' yazıyordu! Bu mesaj kafa karıştırıcıydı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

marsbahis giriş