Yusuf Güney: Kenan Işık astral seyahatten gelmek istemiyor!

genişletmek

Mart 2014'te Kim Milyoner Olmak İster yarışmasının sunucusu Kenan Işık, spor yaptıktan sonra saunaya girerek kendini kötü hissettiğini söylemiş, kısa süre sonra dengesini kaybedip yere düşmüştü. .

Çarpmanın şiddetiyle başından yaralanan sanatçı, kaldırıldığı hastanede acil ameliyata alındı. Dört saatlik operasyonun ardından yoğun bakıma kaldırılan Kenan Işık, uzun süredir evinde tedavi görüyor.

Tasarımcı Pınar Kerimoğlu'nun YouTube kanalına konuk olan Yusuf Güney, yıllardır hayatta kalma mücadelesi veren Kenan Işık hakkında çok konuşulan açıklamalarda bulundu.

Kenan Işık'ın aslında astral seyahatte olduğunu ve gelmek istemediğini belirten Güney, şöyle konuştu: “O an vardır ki bir çocuk ilk kez doğar ve anne onu kucağına alır, kucaklar. Bu Nirvana'dır. Düşünün. Astral seyahatten bin kat daha mutluluk verici bu yüzden Kenan Abi astral seyahatten gelmek istemiyor.” dedi.

Yusuf Güney, 2021 yılında katıldığı programda şunları söyledi: “Astral seyahatle uzaya gittim ve geri döndüm. Astral seyahat bilimsel olarak da var. Düşünce gücüyle bedeni ruhtan ayırıp, herhangi bir sorun yaşamadan her yere gidebilirsiniz. Zaman sınırlarıyla gezegenler arası da seyahat edebiliyorsunuz. Bir süre astral seyahat deneyimim oldu ve “Uzaya çıkabildim” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir