Yunus Emre evli mi? Hayatta kalan Yunus Emre'nin eşi Beria Özden kimdir? Beria kaç yaşında? Yunus Emre ile kim evlendi, hayatta kalan Emre'nin eşi hakkında bilgiler…

genişletmek

Yunus Emre'nin eşi kimdir? Yunus Emre'nin karısını oynayan Beria Özden, sosyal medyadaki yorumlarıyla dikkat çekti. Hayatta kalan Yunus Emre kimdir? Sorgulaması hız kazandı. Sunuculuğunu Acun Ilıcalı'nın üstlendiği TV8'in sevilen Survivor yarışmasının beklenen sezonu başladı. SMS ile oylama yapılmayacağı ve sadece yarışmacıların yetkilerinin gündemde olacağı Survivor'un yeni sezon kadrosunda Yunus Emre de yer alıyor. Peki Yunus Emre kimdir?

Hayatta kalan Yunus Emre kimdir?

Silivri doğumlu Yunus Emre Özden 29 yaşında. 1.85 boyunda ve 82 kilo ağırlığındaki Özden, 2 çocuklu bir ailenin tek çocuğu. Özden, Açıköğretim Fakültesi'nde taşımacılık lojistiği okudu. Genç yaşta modellik yapmaya başladı. Özden küçükken savaşçı olmak istiyordu ama ailesi izin vermedi. Daha sonra spor salonunda keşfedildi ve kavgalara karıştı. Yarışmaya katılan Özden, 2019'da Türkiye 3'üncü, İstanbul 2'nci oldu.

Yunus Emre'nin eşi Beria

Yunus Emre evli mi?  Hayatta kalan Yunus Emre'nin eşi Beria Özden kimdir?  Beria kaç yaşında?  Yunus Emre'yle kim evlendi?

Survivor yarışmacısı Yunus Emre'nin eşi Beria Gözen Özden, dijital içerik üreticisi olarak tanınıyor. Eşine sosyal medyada destek veren Beria Gözen Özden'in Instagram hesabı @beriagozen'de 146 bin takipçisi var.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir