Yeşilçam'ın efsane ismi Nuri Alço'dan kötü haber! onu hastaneye götürdüm

Yeşilçam'ın usta oyuncularından Nuri Alço, tatilini geçirmek üzere memleketi Eskişehir'e eşini ziyarete gitti. Bir anda rahatsızlanan Nuri Alço, Eskişehir Acıbadem Hastanesi'ne kaldırıldı.

Usta oyuncunun beyninde pıhtı oluştuğunun öğrenilmesi üzerine bilincinin yerinde olmadığı ve yoğun bakıma kaldırıldığı iddia edildi.

Gazeteci Birsen Altuntaş'ın haberine göre; Nuri Alço'nun eşi Burcu Alço, durumuyla ilgili bilgi verdi. Burcu Alço, şunları söyledi: “Nuri dün gece nefes alamamaya başladı. Kalp kapakçığı değiştiği için kalbinin kötü olduğunu düşündüm ama boşluğa bakıp hafıza kaybı yaşamaya başladı. Beni tanıyamadı, 'Neredeyim' diye sormaya başladı. ?' Benden ambulans çağırmamı istedi. Hemen hastaneye götürdüm. Pıhtılaştığı için hafızasını kaybetti.” “Kayıp yaşadı” dedi.

Hastanede hemen yoğun bakıma alınan Nuri Alço'nun şimdilik ameliyata ihtiyacı olmadığını belirten Burcu Alço, şöyle konuştu: “Şu anda müşahede altında… Yoğun bakımda tutuluyor. Aklı başına geldi. hafızası sağlam… Kan sulandırıcı hap kullanıyordu. Her gün hap almasını sağladım. 10 gün boyunca Eskişehir'deydim. “Sanırım ihmal etti, o yüzden böyle bir sorun yaşadık. Allah'a şükür şu anda durumu iyi…” dedi.

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Yenilenen görüntü! Yenilenen görüntü! “Dostum, kendine ne yaptın!”
Pozları sosyal medyayı salladı! Pozları sosyal medyayı salladı! “Pembe'ye gösterme”
Bir dönemin aranan adıydı... Yıllar sonra ortaya çıktı! Bir dönemin aranan adıydı… Yıllar sonra ortaya çıktı!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

marsbahis giriş