Yeni oyuncu adlarında hile! Aldatmak dizisi oyuncuları ve karakterleri belli oldu! İşte Tradimenti'nin oyuncu kadrosu

genişletmek

KAYNAKCnnturk.com

Tims&B imzalı, yapımcılığını Timur Savcı ve Burak Sağyaşar'ın yaptığı, yönetmenliğini Murat Saraçoğlu'nun yaptığı, senaryosunu Yıldız Tunç'un yazdığı “Aldatmak” dizisi yakın zamanda ATV izleyicisiyle buluşmaya hazırlanıyor. Peki Aldatmak dizisinin oyuncuları kimlerdir?

Hain oyuncu kadrosu

Aldatmak dizisinin oyuncuları kimlerdir? Sorusu sıklıkla araştırılıyor. Aldak oyuncu kadrosunun isimleri haberimizde yer alıyor.

Aldatmak dizisinin hikayesi ve oyuncuları

Aldatmak dizisinin oyuncuları arasında; Vahide Perçin, Ercan Kesal, Mustafa Uğurlu, Cem Bender, Yusuf çim, Caner şahin, Feyza Sevil Güngör, Asta Girişken, Cem Sürgit, Meltem Baytok, Hatice Deniz, Burcu Söyler, Merve Altınkaya, Kerem Müsigil, Esin Alpogan, Ra Kayabaşı, Burak Acar, Arda Atak, Canan Ürekil, Batuhan Sel, Masal Ayşe Gencer, Ege Semih Erken, Eda Özel.

Aldamak Oyuncuları – Aldamak Oyuncuları
Vahide Perçin
Güzide Yenersoy
Güzide, ailesini seven ancak bazen mesafeli ve soğuk olabilen, ayağına bastığında yeri sarsabilen, katı, kurallara bağlı ve asla doğruluktan ayrılmayan bir aile mahkemesi hakimidir. Kendi evindeki mahkemede bile otoritesini koruyor. Otuz yıldır Tarık'la evli olan Güzide, ailesiyle neredeyse hiçbir konuda taviz vermiyor ve doğru yolu bildiğine inanıyor. Oylum ve Ozan adında iki oğlu var… Bildiğini sandığı tüm gerçekler ailesi için doğruydu. ve hayatı tek bir tesadüfle mahvolacaktır.

Nedret'e kim ihanet ediyor? Ecem Çalık Bereketoğlu kaç yaşında, hangi dizide rol aldı?

Ercan sinirlendi
Ali Sezai'yi okuyanlar
Sezai Nevşehir ve Ankara'da hukuk büroları bulunan çok başarılı bir avukattır. Şiir ve edebiyat aşığı olup eşinden ayrılmış iki çocuk babasıdır. Güzide ve Tarık'la okuldan arkadaştır. O dönemde çok yakın bir dostlukları olmasına rağmen Güzide ve Tarık sevgili olup gruptan uzaklaşmışlardır. Otuz yıl sonra Güzide ile tekrar karşılaştığında hayatında yepyeni bir sayfa açılacaktır.

Mustafa Uğurlu
Tarık Yenersoy
Güzide'nin eşi Tarık, işinde başarılı, kendi hukuk bürosunun sahibi, karizmatik bir avukattır. Güzide ile aralarında görünürde hiçbir sorun olmasa da evliliklerinde yılların getirdiği bir yorgunluk vardır. Yıllardır ailesinden büyük bir sır saklayan Tarık'ın bu sırrın ortaya çıkmasıyla hayatı altüst olacaktır.

Yusuf Çim
Ozan Yenersoy
Tarık ve Güzide'nin oğlu Ozan, her şeyin en iyisi için çabalayan genç bir inşaat mühendisidir. Çok çalışmaktan yakınıyor ve bir an önce zengin olup lüks bir hayat yaşamak istiyor. İstediği hayata en kolay yoldan kavuşma arzusu, başına büyük dertler açacaktır.

Cem Bender
Oltan Kaşifoğlu
Tarık'ın yakın arkadaşı, müşterisi ve akıl hocası Oltan, inşaat şirketi sahibi, çok zengin, eski kafalı bir iş adamıdır. Mafya olmasa da kendisini zor durumda bulan insanları yasa dışı eylemlerde kullanmaktan çekinmiyor.

Caner Şahin
Kaşifoğlu'nu kaldır
Oltan Kaşifoğlu'nun oğlu Tolga, yeni nesil çekici bir iş adamı, güvenlik yazılımı uzmanı ve start-up sahibidir. Çok para kazanıyor, çok iyi harcıyor ve çok iyi bir hayat yaşıyor. Her ne kadar aşk hayatında istikrarlı olmasa da gerçek aşkla karşılaştığında hayatı bambaşka bir yöne doğru ilerleyecektir.

Feyza Sevil Güngör
Oylum Yenersoy
Güzide ve Tarık'ın güzel ve zeki kızları Oylum, annesinin ısrarıyla tıp fakültesine kaydolur ancak en büyük hayali dünyaca ünlü bir dansçı olmaktır. Oylum, ailesinden birçok şeyi saklamak anlamına gelse de hayallerinin peşinden gitme cesaretine sahiptir ancak işler planladığı gibi gitmez.

Asena Girisken
Yeşim Denizeren
Liseyi bırakıp küçük bir kasabada büyüyen, Antalyalı, evcil ve sıcakkanlı bir kadındır. Beş yaşında Öykü adında bir kızı olan Yeşim, mutlu ve düzenli hayatından memnundur ancak hayatının yalanlarla dolu olduğunun farkında değildir.

Cem Sürgit
Ümit Özgüder
Güzide'nin kimyager olan kardeşi Ümit ise neşeli, esprili, biraz dışa dönük, evli ve bir kız çocuğu babasıdır. Küçük hesaplamalar yapıyor ama rahatsız edici boyutlara varmadan haddini biliyor. Güzide onun için her zaman bir abladan çok bir anne olmuştur.

Meltem Baytok
Nazan Tokluca
Güzide'nin üniversiteden yakın arkadaşı Nazan da Güzide gibi bir hakimdir. Güzide'nin bazen nasihat verdiği, bazen nasihat kabul ettiği en yakın arkadaşı ve sırdaşıdır. Adeta ailenin bir üyesi olan Nazan, hiç evlenmemiş olup Ozan ile Oylum'un evlat edinen halasıdır.

Defne Samyeli
Elmas Heves
Kazandığı davalarla büyük ses getiren Elmas Heves, mesleğinde başarısını kanıtlamış çok ünlü bir boşanma avukatıdır. Her davadan başarıyla çıktığı için kendine sarsılmaz bir güveni var. Güzide'nin avukat olarak Elmas'ı seçmesi, Tarık'la arasında büyük bir güç mücadelesinin başlamasına neden olacaktır.
Aldatmak dizisinin yeni oyuncuları, oyuncuları ve karakterleri belli oldu.  İşte Aldatmak'ın oyuncu kadrosu

Yeşim Salkım Aldatmak dizisine katıldı!

Yapımcılığını TIMS&B Productions'ın üstlendiği, yapımcılığını Timur Savcı ve Burak Sağyaşar'ın üstlendiği ATV dizisi “Aldatmak” Perşembe akşamı izleyicileriyle buluşmaya devam ediyor. Yeşim Salkım sevilen dizinin kadrosuna katıldı. Salkım'ın “Aldatmak” setinden ilk fotoğrafları yayımlandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir