'Yargı'nın büyük finali için geri sayım başladı!

genişletmek

Büyük finale birkaç hafta kala yargıda heyecan artıyor. Ay Yapım dizisinin bu haftaki bölümü için yayınlanan yeni fragmanda; Ceylin (Pınar Deniz) evlilik yıl dönümlerini kutlamak isterken Ilgaz (Kaan Urgancıoğlu) ona güzel bir sürpriz hazırlamaktadır.

Ceylin, ilgi duyduğu okul kayıtlarında aynı sınıftaki öğrencilerin hastalanması üzerine sınıf öğretmeniyle yüzleşirken Ilgaz, evinde çalışan kadının ölümünde rol oynadığını düşündüğü ailedeki kadınla yüzleşir.

Sevilen dizinin baş rollerinde Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz yer alırken; Uğur Polat, Cezmi Baskın, Zeyno Eracar, Uğur Aslan, Defne Kayalar, Alican Yücesoy, Arda Anarat, Pınar Çağlar Gençtürk, Nilgün Türksever, Onur Özaydın, Naşit Özcan, Sermet Yeşil, Ayşegül Cengiz, Muttalip Müjdeci, Ulvi Kahyaoğlu, Beren Nur Karadiş. Kendisine Zeynep Atılgan, Merve Ateş, Gece Işık Demirel, Duygu Serin, Tolga Canbeyli, Onur Tekin, Çağrı Atakan ve Dilara Çakır gibi usta ve genç isimler eşlik ediyor.

Sema Ergenekon'un usta yazarının yönetmen Ali Bilgin ile buluştuğu Kıyamet dizisi, merakla beklenen yeni bölümüyle 28 Nisan Pazar günü Kanal D ekranlarında olacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

marsbahis giriş