Yargıda yeni oyuncular! “Yargı” dizisinin tüm oyuncuları ve karakterleri açıklandı! İşte Yargı'nın tüm oyuncu kadrosu

genişletmek

Yapımcılığını Ay Yapım'ın yaptığı, yönetmenliğini Ali Bilgin'in yaptığı, senaryosunu Sema Ergenekon'un yazdığı “Yargı” dizisi 19 Eylül Pazar günü saat 20.00'de KANAL D'de izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor. Peki Yargı dizisinin oyuncuları kimlerdir?

Yargı kadrosu

Kıyamet dizisinin oyuncuları kimlerdir? Sorusu sıklıkla araştırılıyor. Yargı kadrosunun isimleri haberimizde yer alıyor.

Yargı dizisinin hikayesi ve oyuncuları

Kıyamet dizisinin oyuncuları arasında; Pınar Deniz, Kaan Urgancıoğlu, Hüseyin Avni Danyal, Uğur Polat, Mehmet Yılmaz Ak, Zeyno Eracar, Ali Seçkiner Alıcı, Başak Gümülcinelioğlu, Uğur Aslan, Pınar Çağlar Gençtürk, Onur Özaydın, Ece Yüksel, Özlem Çakar, Ar da Anarat, Onur Durmaz, Zeynep Atilgan ve Beren Nur Karadiş.

Kıyamet dizisinde Arda kimdir? Yargı dizisinin yeni oyuncusu! Yusuf Akgün kimdir? Adını Feriha Koydum'da oynadı!

KAAN URGANCIOĞLU
ILGAZ KAYA

PINAR DENİZ
CEYLIN ERGUVAN

Yargı dizisinin yeni oyuncuları arasında Samet Kaan Kuyucu, Kenan Bal, Merih Ermakastar yer alıyor.

Kıyamet Dizisi Oğul Kimdir? Kenan Doğan Ciniviz kaç yaşında, hangi dizide rol aldı?

HÜSEYİN AVNI DANYAL
METİN KAYA

UĞUR POLAT
YEKTA TİLMEN

MEHMET YILMAZ AK
PARS Seçkin

ZEYNO ERACAR
GÜL ERGUVAN

Alıcı ALİ Seçkiner
ZAFER ERGUVAN

UĞUR ASLAN
EREN DUMAN

PINARÇAĞLAR GENÇTÜRK
AYLİN ERGUVAN YILMAZ

Yargı dizisinin yeni oyuncuları belli oldu, Yargı dizisinin tüm oyuncu ve karakterleri İşte Yargı dizisinin tüm oyuncu kadrosu.

ECE YÜKSEL
İNCİ ERGUVAN

ANARAT'I YAK
ÇINAR KAYA

ONUR DURMAZ
ENGİN TİLMEN

Nilgün Türksever
LAÇİN TİLMEN

Cezmi Baskın
kahretsin kaya

Ayşenil Şamlıoğlu
Şahver Yengi

Nergis Öztürk
Seda Gökmen

Yargıç Dilek kimdir?

Seda Türkmen yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Dilek adında bir anaokulu öğretmenini canlandırıyorum. Seyirci beni komiserin kız arkadaşı Eren olarak tanıyacaktır. Aslında oldukça sakin ve sakin bir karakterdir. Ancak herkes gibi onun da kendine sakladığı sırları vardır. dedi.

Seda Türkmen kimdir?

Seda Türkmen, 14 Kasım 1986'da İzmir'de doğdu. Eğitimini Dokuz Eylül Üniversitesi Tiyatro Bölümü'nde tamamladı. İlk oyunculuk deneyimini 2009 yılında Papatyam dizisiyle yaşadı; Hayatımın Aşkı, Fatih Harbiye ve Annem Uyurken dizilerinde rol aldı.

Kanal D'de yayınlanan Hakim dizisinde Dilek öğretmen karakterini canlandırmaktadır. Seda Türkmen 1.71 metre boyunda, 52 kilo ve Akrep burcudur.

Yargıya 4 yeni oyuncu

Her bölümü büyük beğeni toplayan dizide Alican Yücesoy polis memuru “Fırat” karakteriyle, Naşit Özcan başsavcı “Ertuğrul” karakteriyle, Ayşegül Cengiz “Asiye” karakteriyle yer alacak. Başsavcı ve Sermet Yeşil'in kaleme aldığı dizide Metin Amir'in yerine “Kubilay Emir” karakterini canlandırıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir