Yargı unutulmaz bir geceyle veda ediyor! Final akşamı ile çocukların eğitimine destek oluyor

genişletmek

Ay Yapım'ın Pazar akşamlarına damga vuran Kanal D dizisi 'Kıyamet' unutulmaz bir geceyle ekranlara veda etmeye hazırlanıyor. Son bölümü 26 Mayıs 2024 Pazar günü yayınlanacak olan dizinin ekibi, yıllardır kendilerini yalnız bırakmayan seyirciye veda edecek.

Önemli bir işbirliğiyle Lütfi Kırdar Kongre Merkezi'nde gerçekleştirilecek gösterimde izleyiciler son bölümü dizi ekibiyle birlikte izleyebilecek. Gecenin tüm geliri çocukların eğitimine katkı sağlamak amacıyla Türk Eğitim Vakfı'na bağışlanacak. Geceye katılamayanlar ise “Eğitim Destek Bileti” alarak destek verebilecek. Sürpriz gösterilerle dolu gecenin biletleri Biletix'te satışta.

Sema Ergenekon'un usta yazarı ve yönetmeni Ali Bilgin'in buluştuğu dizinin başrol oyuncuları Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz olup, bunlar Uğur Polat, Cezmi Baskın, Zeyno Eracar, Uğur Aslan, Defne Kayalar, Arda Anarat, Pınar Çağlar'dır. Gençtürk, Nilgün Türksever, Onur Özaydın, Naşit Özcan'a Sermet Yeşil, Ayşegül Cengiz, Muttalip Müjdeci, Ulvi Kahyaoğlu, Beren Nur Karadiş, Zeynep Atılgan, Merve Ateş, Gece Işık Demirel, Duygu Serin gibi usta ve genç isimler eşlik ediyor. Tolga Canbeyli, Onur Tekin, Çağrı Atakan ve Dilara Çakır.

Yargının 26 Mayıs'ta gerçekleşecek özel final gecesinin biletlerine aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

https://www.biletix.com/etkinlik/3YRG1/TURKIYE/tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir