'Yalan'ın yıldızı Atakan Hoşgören: Kerim beni zorlamadı

genişletmek

“Yalan” dizisiyle ekrana dönen Atakan Hoşgören, Kanal D'nin YouTube kanalının yeni formatı “Aktör”ün ikinci bölümüne konuk oldu. İki farklı Kanal projesinde zıt karakterleri canlandıran oyuncu D. 'Dönence' dizisinde canlandırdığı Emir'i 'Yalan' dizisindeki Kerim'e benzetti.

“Lie zincirinin en büyük halkalarından biri olduğum için çok heyecanlandım” diyen Hoşgören, şunları ekledi: “Emir'i oynarken kötü seçimlerimin arkasına doğru ve haklı sebepleri eklemek zorunda kaldım ama Kerim mantıklı davrandığı için bunu yapmadım.” Oynamakta herhangi bir zorluk yaşamıyoruz” dedi.

Beste Sırapınar'a özel hayatıyla ilgili samimi cevaplar veren oyuncu, dövüş sporlarına ilgi duyduğunu ve telefonunun kilit ekranında Mike Tyson'ın fotoğrafının bulunduğunu söyledi. Will Smith hayranı olduğunu belirten Hoşgören, “'Ben Efsaneyim' filminde Robert Neville karakterini canlandırmak isterim.” Genç oyuncu şu soruyu sordu: “Hayatınız bir film olsaydı sizi kimin canlandırmasını isterdiniz?” “Tom Hardy” sorusunu yanıtladı. Birçok ünlü ismin sunuculuğunu yaptığı 'Oyuncu', her Cuma yeni bölümleriyle YouTube kanalı Kanal D'de yayınlanıyor…

Başrollerini Aslıhan Güner, Feyyaz Duman, Eylül Tumbar, Özge Borak, Atakan Hoşgören ve Serra Pirinç'in paylaştığı 'Yalan' yeni bölümüyle yarın akşam saat 20.00'de Kanal D'de yayınlanacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

marsbahis giriş