Yalan dizisinin tüm oyuncuları! Yalan dizisinin oyuncuları ve karakterleri açıklandı! İşte Lie'nin oyuncu kadrosu

genişletmek

KAYNAKCnnturk.com

Yalan dizisinin yeni kadrosu… Yapımcılığını Surec Film'in üstlendiği, yönetmenliğini Hakan İnan'ın yaptığı, senaryosunu ise Murat Boyacıoğlu'nun yazdığı 'Yalan' dizisi yakında KANAL D izleyicisiyle buluşmaya hazırlanıyor Peki Yalan'ın oyuncuları kimler? TV dizisi ?

Yapımcılığını Çözüm Film'in üstlendiği, başrollerinde Aslıhan Güner ve Feyyaz Duman'ın yer aldığı Kanal D'de yayınlanan Yalan dizisinin ilk fragmanı yayınlandı. Peki Yalan dizisinin oyuncuları kimler?

Yalan Oyuncusu

Yalan dizisinin oyuncuları kimlerdir? Sorusu sıklıkla araştırılıyor. Sahte oyuncu isimleri haberimizde yer alıyor.

Yalan dizisinin hikayesi ve oyuncuları

Yalan dizisinin oyuncuları arasında; Aslıhan Güner, Feyyaz Duman, Yeşim Ceren Bozoğlu, Özge Borak, Emir Benderlioğlu, Eylül Tumbar, Serra Pirinç, Atakan Hoşgören ve Zeynep Eronat.

ASLIHAN GÜNER
MELİKE KARACA

Melike sevgi ve şefkat dolu bir annedir. Hayattaki her zorluğun üstesinden gelebilecek güce sahip bir kadındır. Gücünün kaynakları sevgi, güven, azim ve dürüstlüktür. En zor koşullarda bile her zaman bir yolunu bulur ve çözüm üretir. Öyle ki haksız yere suçlanıp cezaevine düştüğünde bile gerçek suçluyu bulmak için cezaevinde hukuk okumaya başladı. Tecrübeli bir kadındır ve özellikle dikiş ve nakış konusunda doğal bir yeteneğe sahiptir. Yoksulluk içinde büyümüş olsa da annesinden öğrendiği değerlere değer veren, paraya düşkün olmayan, onun erdemleriyle yaşayan bir insandır. Hayata tutunmasının sebebi kızı Hazal'dır. Melike kızının mutluluğu için her şeye katlanmaya hazırdır. Ancak kızı hakkında öğrendiği büyük yalanla hayatının en büyük sınavıyla karşı karşıya kalacaktır.

EYLÜL TUMBAR
DURU AKSOY

Oldukça duygusal, güzel, masum ve potansiyeli yüksek, zeki bir kızdır. Zengin Aksoy ailesinin kendisine verdiklerini tüketmek yerine onlara değer katmayı amaçlayan Duru, aile şirketinde çalışıyor. Bir prenses olarak büyümüş olmasına rağmen duygusal açıdan hep yoksundu. Annesinin duygusal dalgalanmaları nedeniyle erken olgunlaştı ve annesine anne olmayı öğrendi. Anne ve babasının sorunlu evliliğinde büyük bir denge unsurunu temsil eden Duru, çalışma hayatında da hep annesinin gölgesinde kalmıştır. Bu gölgeden çıkıp iç sesini bulması Duru'nun gerçek yolculuğunu başlatacaktır. Melike'nin hayatına girmesiyle Duru karşılıksız bir aşkla karşılaşacak ve artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır.

SERA PİRİNÇ
HAZAL YILDIZ

FEYYAZ DUMAN
KADIR KARACA

ATAKAN TOŞGÖREN
KERİM KALELİ

YEŞİM CEREN BOZOĞLU
HÜLYA YILDIZ

EMİR BENDERLİOĞLU
SEN BİR YILDIZSIN

ÖZGE BORAK
BERRİN AKSOY

KUBİLAY TUNCER
HALUK AKSOY

ZEYNEP HATASI
ZEHRA KARACA

RENAN BİLEK
EMİN KALELİ

OZAN ​​YİĞİT
VOLKAN BİLGEN

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir