Yalan 6. bölümün tamamını izleyin! Yalan dizisinin altıncı bölümünün tamamını izleyin! Son bölümde yaşananlar yalandır!

genişletmek

KAYNAKCnnturk.com

Yalan dizisi altıncı bölümüyle Kanal D ekranlarında izleyiciyle buluştu. Sevilen dizinin altıncı bölümünde; Kerim ve Hazal'ın hayatındaki beklenmedik gelişme Duru'yu şok eder. Melike'nin kızlarını sattığını öğrenen Hülya ve Cengiz, büyük sırlarının ortaya çıkması korkusuyla kaçmayı planlarken Haluk'un onlar için bambaşka planları vardır. İşte Yalan dizisinin altıncı bölümünde yaşananlar…

Yalan 6. bölüm izleme hakkında tüm bilgiler…

Hazal, anne ve babasıyla ilgili en karanlık gerçeği öğrendiğinde hayatının şokunu yaşar. Berrin'in karşılaştığı tüm engellere rağmen Melike, Duru'ya gerçeği anlatıp çocuğuna sarılmak ister. Ancak kader öyle bir oyun oynar ki Melike kendini ikinci kez akıl almaz bir felaketin ortasında bulacaktır.

Hakan İnan'ın yönetmenliğini üstlendiği Yalan'da Aslıhan Güner, Feyyaz Duman, Eylül Tumbar, Yeşim Ceren Bozoğlu, Özge Borak, Emir Benderlioğlu, Serra Pirinç, Atakan Hoşgören, Renan Bilek, Kubilay Tunçer ve Zeynep Eronat gibi tecrübeli isimler yer alıyor; Dizinin senaryosunu Cem Akyoldaş ve Murat Boyacıoğlu yazmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir