Yağmur'dan sağ kurtulan kim? Survivor Yağmur'un sakatlığı nedir ve neden diskalifiye edildi? Acun Ilıcalı açıkladı

genişletmek

KAYNAKCnnturk.com

Survivor Yağmur, 30 Mart 2024 Cumartesi günü en çok aranan isimler arasında yer alıyor. Acun Ilıcalı, Yağmur ve Gizem'in sakatlıkları nedeniyle Survivor'a devam edemeyeceklerini söyledi. Yağmur Banda'nın sakatlığı ve sağlık durumu merak konusu oldu. İşte Survivor All Star yarışmacısı Yağmur Banda hakkında bilmek istedikleriniz…

YAĞMUR HAYATTA KİMDİR?

Yağmur Banda, 11 Ekim 1998'de doğmuştur. Aslen İzmirlidir.

Yağmur Banda, Taekwondo Türkiye şampiyonudur.

Survivor Gönüller takımının 2018-2022 sezonu yarışmacılarından Yağmur Banda, Türkiye tekvando şampiyonu olmasının yanı sıra birçok kez 2.lik ve 3.lük elde etti. 1998 doğumlu Yağmur Banda, 2006 yılında Tekvando'ya başladı ve 11 yıl boyunca spora devam etti.

Yağmur Banda, 2012 yılında 55 kiloda kazandığı Türkiye Tekvando şampiyonluğunun sahibidir.

Survivor 2022'nin ardından Doya Doya Moda yarışmasına katıldı. 2024 Survivor All Star kadrosunda yer alan Yağmur Banda, sakatlığı nedeniyle cezalı duruma düştü.

SURVIVOR YAĞMUR'UN YARALANMASI NEDİR, NEDEN DİSKALİFİYE OLDU?

Yağmur'a el bileğinde kırık teşhisi konduğunu belirten Ilıcalı, sevilen yarışmacının bu talihsiz sakatlık nedeniyle Survivor All Star'dan ayrılmak zorunda kalacağını duyurdu.

Ünlü televizyoncu yaptığı açıklamada, “Merakla beklenen yarışmacımızdan kötü bir haber aldık. Gizem gibi Yağmur da artık Survivor All Star'da yarışamayacak.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir