Van'da Cem Adrian'a kötü saldırı!

KAYNAKben

Van Atatürk Kültür Parkı'nda Cem Adrian'ın sahne aldığı konsere binlerce vatandaş katıldı. Önceki gece sahne alan Bengü'deki konserde gerginlik nedeniyle geniş güvenlik önlemleri alınırken, Cem Adrian hayranlarının alkışları altında sahneye çıktı. Şarkılarını seslendiren Cem Adrian'a kimliği belirlenemeyen bir kişi tarafından plastik şişe fırlatıldı. Yüzüne plastik şişe çarpan Adrian konserine devam etti.

Kendisine saldıran kişiye seslenen Cem Adrian, “Elimdeki gülü az önce plastik şişe atan arkadaşıma veriyorum. Siz de verebilirsiniz, çok çalışmış olmalı çünkü hedefi tam vurmuş” dedi. ardından konserine devam etmesi izleyicilerden büyük beğeni topladı.

Vanda Cem Adriana'ya kötü saldırı

Konser sonrası sosyal medya hesabından açıklama yapan Cem Adrian, “Utandığıma dair mesajlar ve yorumlar okuyorum. Kendimi çok iyi ve güzel hissediyorum. Gerçekten böyle bir şey hissetmenize gerek yok. Ben utandım.” gül bahçesindeki gibi bir iki diken utandırmaz bahçede “Seni gül için seviyorum… Harikaydın Van. Her şey için size minnettarım” diye paylaştı.

GÜNÜN MAGAZİN HABERLERİ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir