Ülkeyi terk etti! Şiddete uğradığını söyleyen Yeşim Erçetin, eşinin ani ölümü karşısında şok yaşadı.

Bir zamanlar podyumları fırtına gibi estiren Yeşim Erçetin, ülkeyi terk ederek Miami'ye yerleşti ve orada doğum koçu olarak çalışmaya başladı. Eski model ve şarkıcı Yeşim Erçetin, işadamı Fevzi Kardeseci ile evlendikten sonra Türkiye'den ayrıldı.

Ünlü isim geçtiğimiz günlerde yüzünün nasıl göründüğünü paylaşarak eşinden gördüğü şiddeti anlattı.

Erçetin: “O kafama vurdu, ben de yüzümü cama vurdum. Nedeni kumardır. “Arkadaşımın evine sığındım, boşanmak istiyorum” dedi.

Erçetin, önceki gün eşinin ölüm haberini duyurdu. Ani ölümle sarsılan eski model, eşinin fotoğrafını sosyal medyada paylaşarak şunları söyledi: “Biz sözümüzü tuttuk, iyi günde de kötü günde de birlikteydik canım kocacım gidişin çok ani oldu, uyu Peki.” ışıklar… Benden taziye dileyenlere teşekkür ederim. Acım büyük.”

Bazı takipçileri şaşırarak, “Seni neden dövdüklerini anlayamadım” dedi.

DUŞA KAYDI

Erçetin'in eşinin duşta kayarak kafasını mermer zemine çarptığı bildirildi. Sayfa 2'de yer alan habere göre ünlü isim, eşinin cansız bedenini buldu.

ekran penceresi
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Ekonomik kriz onları da vurdu!  Maaşlar 10 kat arttığında...Ekonomik kriz onları da vurdu! Maaşlar 10 kat arttığında…
Aleyna'dan eşi aracılığıyla Yunus Emre'ye mesaj!  Beria Özden bunu duyunca çılgına döndüAleyna'dan eşi aracılığıyla Yunus Emre'ye mesaj! Beria Özden bunu duyunca çılgına döndü
Kim Milyoner Olmak İster'de sürpriz anlar?  İlk soruda elenen yarışmacı heyecanına yenik düştü.Kim Milyoner Olmak İster'de sürpriz anlar? İlk soruda elenen yarışmacı heyecanına yenik düştü.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir