Türkiye'yi bırakıp İngiltere'ye yerleşti! Serel Yerli, ayrılık nedenini açıkladı

Bodrum Masalı dizisiyle ünlendikten sonra yurt dışına giderek müzik eğitimi alan Serel Yerli, şimdi de sosyal medyadaki paylaşımları ve açıklamalarıyla gündem oluyor.

Her paylaşımı olay yaratan Yerli, geçtiğimiz aylarda tatil için Türkiye'ye gelmişti. Bir markanın davetine katılan Serel Yerli, ülkeden ayrılma nedenini net bir şekilde açıkladı.

BAKIN ÜLKEDEN AYRILMANIN SEBEPİ NEDİ?

“Bu meslekte herkesin psikolojisi bozulur” diyen Serel Yerlili, “Aslında ben psikolojimin daha az bozulacağı bir kültüre göç etmeyi seçtim.” Bana İngiltere'de psikolojik bir rahatsızlığım olursa bunu şarkı yazarak düzeltebileceğimin sözünü veriyor. “Her şeyi burada bir araya getiremeyeceğimi hissettim” dedi.

SEREL YERELİ2

“SEKTÖR ETKİLİYDİ…”

Orada daha özgür olduğunu belirten Serel Yerlili, “Daha önce kendimi ifade etme konusunda bir kısıtlama görmemiştim ama burada oyuncu olduğumdan beri sektör inanılmaz baskıcı oldu…” dedi.

serel yereli

ekran penceresi

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Dansları sansasyon yarattı!  Tepkiler yağdı: Dansları sansasyon yarattı! Tepkiler yağıyor: “Yeter”
Belgelenmiş aşk!  Ayrılığın nedeninin bu olduğu söylendiBelgelenmiş aşk! Ayrılığın nedeninin bu olduğu söylendi
100 milyon TL'ye satışa çıkardı... 5 katlı malikanesinin kapısını açtı!  O detay dikkat çekti100 milyon TL'ye satışa çıkardı… 5 katlı malikanesinin kapısını açtı! O detay dikkat çekti

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir