Türkiye'nin bahsettiği etkinlikte ünlü bir isim daha! Metin Akpınar'ın kızının ablası Duygu Nebioğlu'nun babası… “Ferdi Özbeğen” diyor…

Açtığı babalık davasında ünlü oyuncu Metin Akpınar'ın kızı olduğu ortaya çıkan Duygu Nebioğlu, şimdi de annesi Suphiye Orancı'nın yanına katılmak üzere Müge Anlı'nın programına çıkıyor.

Duygu Nebioğlu bir röportajında ​​şunları söyledi: “Kız kardeşimin babası da ünlü bir gazetecidir.” Bu açıklamanın ardından Uğur Dündar'a babalık davası açıldığı ortaya çıktı.

“DNA SONUÇLARINA GÖRE…”

Nebioğlu'nun ablası Dilara Gülatan'ın açtığı davada mahkeme DNA testi istedi ve Adli Tıp Kurumu'nun hazırladığı DNA raporunun sonucuna göre: “Elde edilen sonuçlara göre İsmail Uğur Dündar isimli şahsın biyolojik babalığı, Baba olduğu söylenen Dilara G.'nin ifadelerine yer verildiği öğrenildi.

sıkıcı

BOMBA İDDİASI…

Şarkıcı ve yazar Onur Akay, Metin Akpınar'ın evlilik dışı doğan ve şu sıralar magazin haberlerine konu olan ikiz kızlarının annesi Suphiye Orancı'nın olayına ilişkin yeni bir şikâyette bulundu.

bireysel benlik gibi

Akay, Suphiye Orancı'nın kızlarından Songül'ün babasının merhum şarkıcı Ferdi Özbeğen olduğunu iddia etti. Akay, açıklamasında Dilara'nın babasının “çok özel bir isim” olduğunu söyledi.

Onur Akay'dan açıklama

ekran penceresi

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Ünlü rapçinin değişimi büyük olay oldu!  İşte o pozlarÜnlü rapçinin değişimi büyük olay oldu! İşte o pozlar
Bir markanın yüzü oldu!  İddialı pozlarına bakanlar dönüp baktı.Bir markanın yüzü oldu! İddialı pozlarına bakanlar dönüp baktı.
Dansı hakkında çok konuşuldu!  Alkan'dan bomba paylaşım: "Hadise'nin göğüsleri..."Dansı hakkında çok konuşuldu! Alkan'dan bomba paylaşım: “Hadise'nin göğüsleri…”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir