Turabi, Müjdat Gezen'in sözlerine yanıt verdi! Aç rakip Poyraz'ı savundu…

Survivor'ın önceki bölümlerinde Poyraz'ın Dominika'da bir eve girmesi ve hırsızlık yapması sıradanlaşmıştı. Acun Ilıcalı, müdahalesinin ardından sorunun çözüldüğünü, Poyraz'ın 10 ödülden yararlanamayacağını söyledi.

Usta oyuncu Müjdat Gezen, olayla ilgili olağanüstü bir açıklama yaptı.

müjdat yürüyüşü4

Hırsızlıkların normalleşmesine tepki gösteren Gezen, “Bence bu programa +18 sayısını koymalılar, bu örnekler iyi örnekler değil” dedi.

“MÜJDAT ARKADAŞ SEN İŞİNDE EFSANEYSİN”

Turabi, Gezen'in sözlerine yanıt verdi. Poyraz'ı savunan Turabi, paylaşımında şunları ifade etti:

“Adadayken yarışmacıların çoğunu sevmezdim, onlar da benim gibiydiler ama biliyorum ki normal hayatlarında hepsi iyi kalpli, iyi aile terbiyesi almış insanlar… Survivor öyle bir şey ki” Çöpleri bile karıştıran çetin bir rekabet. Dışarıdan bakmadığınız hindistancevizi için bile kavga ettiriyor. Bu böyle.” Ayrıca sizi yiyecek bir şeyler almak için birinin evine gitmeye zorlar. Yiğit gerçekten kötü bir şey yapsaydı onu ilk eleştiren ben olurdum. Ama bana göre bu meşru müdafaadır. Bu kadar aç olan birinin önüne bir şey koyarsanız, ona o fırsatı verirseniz, o kişi bunu alır, o fırsattan yararlanır. Arkanızda göremediğiniz bir ekip var. 7/24 yarışmacılarını izleyen bir ekip, eminim onlar da gereken cezayı almıştır. Teşekkür ederim Yiğit'i başardığın için daha ileri git… Müjdat abi sen sektöründe bir efsanesin. Sizi zevkle takip ediyorum. Sana şapka çıkarıyorum. Ama sanırım “Survivor Reality TV Show” hakkında bir bilgi yok. Ve yorumlarınızın tamamen yanlış olduğunu saygıyla iletmek isterim, boş vaktiniz varsa tam olarak anlatmak isterim. Bu benim için bir onurdur… Aç bir yarışmacının sırf karnını doyurmak için bir şeyler alması onun hırsız olduğu anlamına gelmez. Hayalleri için bir şeyler yapmaya çalışan bir genci, küçük bir hatası yüzünden hırsız olarak etiketlenmek istemezsiniz.

turabiiiiiiiiiiiii

Yerel seçimler 2024
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
İğrenç ve şok edici görüntüler: Halk arasında pantolonunu düşürdü...İğrenç ve şok edici görüntüler: Halk arasında pantolonunu düşürdü…
Türkan Şoray yıllar sonra itiraf etti! Türkan Şoray yıllar sonra itiraf etti! “İnanılmaz bir aşk sahnesiydi” diyerek…
Hastane odasından paylaştı! Hastane odasından paylaştı! “8 saat hastanede kaldım”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir