Turabi, Damla Can isyanına sessiz kalmadı! “Abi Acun beni çok şımarttı”

Survivor All Star'da bu yıl kaos ve kavga hiç bitmiyor. Hemen her bölümde konuşulan yarışmanın son bölümlerine Damla Can İsyanı damgasını vurdu.

Darbelere dayanamadığını söyleyen ve öfkeyle su şişesini fırlatan Damla'nın hedefi Acun Medya oldu.

Damla Can maçı kaybedince “Bunu büyük ödül finaline koyun” diyerek isyan etti ve “Kaybetmemizi istiyorsanız bunu koyun” dedi.

Damla anları sosyal medyada trend oldu. Konuyla ilgili bir başka yorum da Survivor'a sakatlığı nedeniyle veda eden Turabi'den geldi.

damla2

“ACUN KARDEŞ ÇOK ŞIMARTILDI”

Turabi, paylaşımında şunları kaydetti:

“Hayatta kalan yarışmacının normal psikolojisi: Kazanırsa en iyisi o olur. İyi olduğu için kazandı. Kaybettiğinde ise sorun ya atışta, ya üretimde, ya havada, ya da sudadır. , kamışta veya şunda veya bunda, ama bu asla yarışmacının kendisinin hatası değildir.

Bakalım bu yılın sonunda neler söylenecek. Herkes SMS'e sanki şampiyon olmak için fakir dil ve edebiyat okumuş gibi geldi. Şampiyon olan kızı doğallıkla, hilesiz ve SMS yoluyla karşıladılar. Gösteri istediler, gösteri yılıydı, her şeyi konuştular. Performans yılına gelen kişi her atışı yapmalı, her oyunda mücadele etmeli, düelloya girmekten korkmamalı, hatta bilinçli olarak düellolara girmeli ve şampiyonluğu efsaneleştirmelidir. Bu sezon yarışmacılar kadar şikayet eden, her şeye itiraz eden yarışmacılara hiç rastlamadım. Acun Abi beni çok şımarttı. “Bu adam 'Ne istiyorsun?' diye sormadan delirmedi. hiç de… Ben de onu hiç bu kadar çılgına çevirmemiştim.”

turabi999

ekran penceresi
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Süleyman Çakır'ın paylaşımı sosyal medyayı salladıSüleyman Çakır'ın paylaşımı sosyal medyayı salladı
Tatil molası!  Kardeşiyle hafif kumda poz verdiTatil molası! Kardeşiyle hafif kumda poz verdi
Tayland'a gitti ve cinsiyetini değiştirdi!  Mika Raun'un son halini görenler inanamadıTayland'a gitti ve cinsiyetini değiştirdi! Mika Raun'un son halini görenler inanamadı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir