Turabi, “Bu tür bir insanın milyonlarca dolar kazanacağı kimin aklına gelirdi?” diye paylaştı. Yorumlar uzun sürmedi

Survivor'un sevilen isimlerinden Turabi, diğer yarışmacılarla yaşadığı tartışmalarla adından söz ettirdi.

Survivor All Star'ın en iddialı isimlerinden Turbo Turabi, sağlık sorunları nedeniyle yarışmadan vazgeçmek zorunda kaldı.

Yarışmaya veda eden Turabi, şimdi de sosyal medyadaki paylaşımlarıyla yeniden gündemde.

“HER DURUM KARİZMADIR”

Yarışmacı geçtiğimiz günlerde gençlik fotoğrafını Instagram hesabında paylaştı. Gönderi kısa sürede çok sayıda beğeni ve yorum aldı.

Ünlü isim gençlik fotoğrafını şu notla paylaştı:

“Bu adamın milyonlarca dolar kazanıp dünyanın bir numaralı 'Reality Show' yıldızı olacağı kimin aklına gelirdi. Hayallerinizden vazgeçmeyin gençler. Bu adam başarılı olursa siz de olabilirsiniz. ! Tipe dikkat edin. Eğer oğlum olsaydı bu tipi sevmezdim. Anne, baba, kusura bakmayın, 14 yaşında “Evinizde bu tür insanlara katlandığınız için. Şimdi neden yapmadığınızı anlıyorum “Genç yaşta evden kaçtığımda beni durdurma. Benim evimde böyle bir adam olsaydı seni evden kovardım.”

turabi666666666

Ünlü isim diğer paylaşımında şunları ifade etti:

“Bak Meryem Sultan! Yaptığın hoşuna gitti mi? Keşke o gece babamı odana almasaydın da, insanlara bu kadar dert açmasaydın.”

Turabi'nin paylaşımına “Turabi sen bir dünyasın”, “Sen her zaman karizmatiksin”, “Yani adama bu iş yürümüyor” gibi yorumlar yapıldı.

Yerel seçimler 2024
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Ekonomiyle ilgili yorum büyük olaydı!  Ekonomiyle ilgili yorum büyük olaydı! “Kime kime…”
Türker İnanoğlu'nun ölümünden sonra paylaştılar! "Ah Türker..."Türker İnanoğlu'nun ölümünden sonra paylaştılar! “Ah Türker…”
Doktorlarla ilgili açıklamasına çok tepki geldi! Doktorlarla ilgili açıklamasına çok tepki geldi! “Ben para için varım…”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

marsbahis giriş