Timur'u bırakacak mı? Bahar dizisindeki Rengin kimdir? Ecem Özkaya kaç yaşında hangi dizide rol aldı?

genişletmek

Renk karakteri Bahar dizisindeki karakterler arasında yer almaktadır. Yapımcılığını MF Yapım'ın üstlendiği, yönetmenliğini Neslihan Yeşilyurt'un üstlendiği merakla beklenen yeni dizi Bahar Uyanmaya Hazır Mısın?'ın yayın tarihi belli oldu. Güçlü kadrosu ve etkileyici hikayesiyle merakla beklenen dizi, 13 Şubat Salı günü ekran yolculuğuna başladı. Peki Bahar dizisindeki Rengin kimdir?

Bahar dizisindeki Rengin kimdir?

Bahar dizisinde Rengin'i Ecem Özkaya canlandırıyor.

Kırklı yaşlarında, kadın hastalıkları ve doğum profesörü. Her zaman genel klasmanda kazanan Rengin, Bahar'ın yeniden dirilişiyle ilk kez yenilgi tehlikesiyle karşı karşıya kalacak.

Timur'u bırakacak mı?  Bahar dizisindeki Rengin kimdir Ecem Özkaya kaç yaşında, hangi dizide rol almıştır?

Ecem Özkaya kimdir?

Ecem Nur Özkaya, 25 Haziran 1988'de İstanbul'da doğdu. Kanlı Komedya komedisindeki çalışmasıyla 23. Sadri Alışık Ödülleri'nde Tiyatro Alanında En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu ödülünü kazandı. Ecem Nur Özkaya, Maltepe Üniversitesi Radyo Televizyon Bölümü'nde okudu. 2012-2015 yılları arasında TRT 1 ve FOX'ta yayınlanan Zengin Kız Fakir Oğlan dizisinde Biricik karakterini canlandırdı. Daha sonra 2016-2017 yılları arasında Kanal D'de yayınlanan Hayat Şarkısı dizisinde Melek karakterini canlandırdı. Ayrıca Kartallar Yüksek Uçar (2007), Havaalanı/İyi Uçlar (2008), Cümbür Cemaat dizilerinde rol aldı. Aile (2010), İffet ile Gönül Dağı ve Seni Seviyorum adlı filmde rol aldı. Baba tarafından Kırgız, anne tarafından Çerkes kökenlidir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir