Teklifler gelince Türkiye'ye döndüler… Bergüzar Korel ve Halit Ergenç'ten şaşırtan karar

2009 yılında Halit Ergenç ile evlenen Bergüzar Korel, uzun bir aradan sonra ekranlara geri döndü. Bir süredir Londra'da yaşayan çift, oğullarının eğitimi için İngiltere'ye taşındı.

“Artık ergenlik çağında bir oğlumuz var, Ali 14 yaşında. Çocukluğundan beri müziğe büyük bir ilgisi olduğunu ve eğitimini bu yönde almak istediğini birçok kişi biliyor. İstediği okullar ve almak istediği eğitim bizdik. Bu fırsattan yararlanmak istedim, iyi bir okul, “İleri geri gidiyoruz. Ülkemi, köklerimi ve arkadaşlarımı özledim” dedi Korel ve eşi Ergenç.

TEKLİFLERDEN SONRA KARARLAR DEĞİŞTİ

Londra'da aldıkları evi ünlü bir mimara satan çift, bu yıl çalışmak için İstanbul'a döndü. Birsen Altuntaş'ın haberine göre; Çocuklarının okul kayıtlarını İstanbul'a aktaran çiftlerden Korel, BKM'nin Kanal D için hazırladığı Annem Ankara dizisine imza atma aşamasında…

Son olarak bir reklam filmi için kamera karşısına geçen bir otomobil markasının yüzü Halit Ergenç, Star TV'de çekilecek olan ve uzun zamandır beklenen Kral Kaybeder dizisi için görüşmelerde bulunuyor.

Sıkmak

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
İkizlerin yüzleri ortaya çıktı!  İkizlerin yüzleri ortaya çıktı! “Aynı dede”
Cenk Tosun'u sokakta gördü!  Sarıldı ve golü sordu Cenk Tosun'u sokakta gördü! Sarıldı ve golü sordu
 “Ben de bu sorundan dolayı siyasete gireyim” deyince… Armağan Çağlayan şaşkına döndü!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir