Survivor'da beklenmedik veda! Dominik'i selamlayan isim belli oldu

Survivor All Star'da heyecan hız kesmeden devam ediyor. Bu hafta eleme turunda yer alan Hakan Hatipoğlu, Yasin Obuz, Yaman ve Sercan Yıldırım hünerlerini sergiledi. Nagihan Karadere ile Hakan Hatipoğlu arasında düello öncesi yaşanan kavga müsabakaya damgasını vurdu.

Sercan Yıldırım'ı cesaretlendirerek motive etmeye çalışan Nagihan Karadere, “Onu ezeceksin. “Onu silindir şapka gibi patatese çevireceksin” deyince kıyamet koptu.

Nagihan Karadere'nin sözlerine sinirlenen Hakan Hatipoğlu, “Böyle konuşma” diyerek Nagihan Karadere'yi uyardı. Nagihan ile Hakan arasındaki gerilim, Murat Ceylan'ın müdahalesiyle sona erdi.

Düellonun ilk tur maçlarında Yasin Obuz'u 5-1'lik skorla mağlup eden Yaman Keleş, adını eleme grubundan çıkarmayı başardı.

eleman

BEKLENMEYEN BİR VEDA

Hakan Hatipoğlu da Sercan Yıldırım'a 5-4 yenildi. Düellonun son maçını Yasin 5-3'lük skorla kazandı. Yarışmaya veda eden isim ise Hakan oldu.

onlar 2kişi

Adayı selamlayan Hakan Hatipoğlu, 'Bu sezona hazırlıksız geldim ve döndüğümde ciddi bir sakatlık geçirdim, döndüğümde ameliyat olacağım. Elimden geleni yaptım ama performansım gece gündüz gibiydi. Gündüz başka bir Hakan, gece düelloda başka bir Hakan. Bugün 63. düellomu yaparak oyundaki farkı kapattığımı düşünüyorum ama Survivor'a cebimde büyük bir tecrübeyle gireceğim.'

ekran penceresi
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Survivor All Star'da yumruklu kavga!  O anlar sansürlendiSurvivor All Star'da yumruklu kavga! O anlar sansürlendi
Yoğun bakımdaydı!  Hastane odasından...Yoğun bakımdaydı! Hastane odasından…
Baba-kız sosyal medyada tartıştı!  Ustanın adından sitem sözleriBaba-kız sosyal medyada tartıştı! Ustanın adından sitem sözleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir