Suphiye Orancı kimdir? Suphiye Orancı'nın başrolde olduğu film! Duygu Nebioğlu'nun annesi hayatta mı?

genişletmek

Duygu Nebioğlu'nun Metin Akpınar'a açtığı babalık davası ve anne Suphiye Orancı'nın yaşadığı olaylar Türkiye'nin dikkatini çekti. Sonunda fotoğrafı ortaya çıkan Suphiye Orancı'nın, yıllar önce adını “Sofi” olarak değiştirip dört küçük çocuğunu geride bırakarak Almanya'ya kaçtığı ortaya çıktı. Bu olay aslında 1989 yılında Hürriyet gazetesinde haber olmuştu.

Ünlü oyuncu Metin Akpınar'ın kızı olduğu DNA testiyle kanıtlanan Duygu Nebioğlu, şimdi de annesi Suphiye Orancı'ya ulaşmaya çalışıyor. Nebioğlu, daha önce Almanya'da yaşayan annesinin 2'si Almanya'daki evliliğinden, 4'ü ise evlilik dışı ilişkiden olmak üzere 6 çocuğu olduğunu söyledi. Nebioğlu, annesiyle son görüşmesinin 2010 yılında gerçekleştiğini, 14 yıldır annesiyle iletişim kurmadığını anlattı.

Suphiye Orancı kimdir, hangi filmlerde rol aldı?

Suphiye Orancı'nın arkadaşı Merve Kutlay, Orancı'nın Almanya'da yaşadığını ve orada iki kızı bulunduğunu belirterek, Türkiye'deki kızlarından hiç bahsetmediğini söyledi.

Suphiye Orancı'nın başrolünde olduğu Suphiye Orancı Film Kimdir? Duygu Nebioğlu'nun annesi hayatta mı?

1989 yılında Hürriyet gazetesinde yayınlanan bir makalede Suphiye Orancı'nın dramı anlatılmıştı. Bu haberde Suphiye Orancı'nın 4 çocuğunu bir ailenin yanına bırakıp ortadan kaybolduğu belirtiliyor.
Duygu Nebioğlu'nun annesi Suphiye Oran'ın, 1980'lerde çekilen, İbrahim Tatlıses, Hülya Avşar, Perihan Savaş ve Mine Çayıroğlu'nun başrollerini paylaştığı filmlerde figüranlık yaptığı ortaya çıktı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

marsbahis giriş