Son karar! Ömer dizisinin yeni oyuncuları! Ömer dizisinin oyuncuları ve karakterleri açıklandı! İşte Ömer'in oyuncu kadrosu

genişletmek

KAYNAKCnnturk.com

Yapımcılığını OGM Pictures'ın üstlendiği, yönetmenliğini Cem Karcı'nın üstlendiği, senaryosunu Gülizar Irmak'ın yazdığı “Ömer” dizisi yakında STAR TV izleyicisiyle buluşmaya hazırlanıyor. Peki Ömer dizisinin oyuncuları kimlerdir?

Ömer Oyuncu

Ömer dizisinin oyuncuları kimlerdir? Sorusu sıklıkla araştırılıyor. Ömer kadrosunun isimleri haberimizde yer alıyor.

Ömer dizisinin hikayesi ve oyuncuları

Ömer dizisinin oyuncuları arasında; Selahattin Paşalı, Gökçe Bahadır, Barış Falay, Merve Dizdar ve Gülçin Kültür.

Ömer dizisi hangi gün?

Ömer dizisi her pazartesi STAR TV izleyicisiyle buluşmaya hazırlanıyor.

Ömer'i Selahattin Paşalı canlandırırken, Ömer'in büyük aşk yaşayacağı Gamze karakterini ise Gökçe Bahadır canlandırıyor. Barış Falay'ın Ömer'in babası Reşat'ı, Merve Dizdar'ın ise ablası Nisa'yı canlandırdığı dizinin başrollerinde Zerrin Sümer, Gülçin Kültür Şahin, Onur Bilge, Gamze Karaduman, Serpil Gül, Muharrem Türkseven ve Melike Güner yer alıyor.

Ömer dizisindeki Çiçek Hanım kimdir? Doktorlar'da Zenan'a hayat verdi! Melike Güner nerelidir ve kaç yaşındadır?

Ömer; Yıllar sonra terk ettiği mahalleye dönen Gamze ile mahalle camii öğretmeninin oğlu Ömer'in, tüm imkansızlıklara rağmen aşklarına tutunacak olan aşkını konu alıyor.

Ömer dizisinin çekildiği cami nerede? Ömer dizisi hangi camide çekiliyor? Ömer'in çekim yerini merak ediyorduk!

Ömer dizisinin karakter analizi

Ömer zengin bir iç dünyaya sahip, resim yapmayı seven, sakin ve kısa ama öz konuşan hümanist bir karakter iken diğer yandan yaşam tarzı söz konusu olduğunda kararlı, kurnaz, cesur ve inatçı bir insana dönüşebilmektedir. ve onun arzuları. Gamze'nin mahalleye gelmesiyle hayatı bir anda değişen Ömer, karşılaşacağı tüm zorluklara rağmen ona olan aşkına engel olamaz.

Ailesinin karşı çıktığı bir adamla yıllar sonra evlenen Gamze, evliliğini bitirip oğlu Tuna'yla birlikte mahallesine döner. Bir yandan annesini ve kız kardeşini dönüşünü kabul etmeye ikna etmeye çalışan Gamze, bir yandan da oğlunu yeni yaşam düzenine alıştırmak için elinden geleni yapıyor. Her özgürlük alanı yaratmak için harekete geçtiğinde başlangıç ​​noktasına, aynı çıkmaza dönmekten yorulan Gamze, kendisinden küçük olan Ömer'e her ne kadar aşık olsa da korkak gibi davranır. onunla birlikte olma cesareti ve cesareti. Geçmiş tecrübeleri onu cesaretlendirirken bir yandan da düzene koymaya çalıştığı hayatta kendini yeniden kaybetme korkusunu da yaşar.

Reşat, onaylamadığı bir evliliğe giren kızı Emine ile tanışmasa da küçük oğlu Ömer'le ilişkiye karşı çıkar. Evli, boşanmış ve bir erkek çocuk babası olan Gamze'ye olan aşkını oğlu Ömer'in itiraf etmesiyle Reşat bu ilişkiyi kabul etmez. Oğlunu Gamze'den almak isteyen Reşat Ademoğlu, Ömer'i uygun gördüğü bir kızla evlendirmek için hazırlıklara başlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

marsbahis giriş