Son 5 bölüm reytingi! Yargı dizisinin 91. bölümünü bütünüyle, bütünüyle izleyin! Kıyamet'in son bölümünde yaşananlar!

genişletmek

Yapımcılığını Ay Yapım'ın üstlendiği, başrollerinde Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz'in yer aldığı Kanal D Hakimi'nin rekor kıran dizisi yeni bölümüyle ekrana geliyor. Dizinin 91. bölümünün konusu şu şekilde; Ilgaz ve Eren, birlikte araştırdıkları yeni olayda somut delil arıyor. Ancak gerçeğe ulaşamamaları, davanın “faili meçhul” olarak kapatılacağına işaret ediyor. Ceylin de tüm iş yüküne rağmen Çınar'ın tutuksuz yargılanması için Yekta'yla birlikte bir savunma yolu bulmaya çalışır. Kıyamet'in son bölümünün tamamını izlemek için linkler burada.

Yekta İclal'in kabulüyle Bülent Kısmetov'la tehlikeli bir maça girdi. Sonunda Yekta, Bülent'ten gelen beklenmedik bir hamleyle şok olacaktır. Öte yandan şaşırtıcı bir yöntemle polise getirilen ceset başta Eren olmak üzere herkesi şaşırtacaktır.

Ceylin ve Ilgaz'ın baş başa geçirdikleri romantik vakit, ilişkilerini daha da güçlendirirken; Beş gün içinde Ilgaz'ı rehin alacak olan düşman bir köşede anını beklemektedir. Bu gizlenen tehlikenin hangi vakalara ve nasıl bulaşacağı bilinmiyor.

Yargı'nın son bölümünü izleme linki

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

marsbahis giriş