Şişli'de film tadında olay! Rus kadının imdadına Rambo Berk yetişti! Hırsızı yakalayıp bağladı

Şişli'de film tadında bir olay yaşandı. Rus bir kadın bir şirketten elektrikli araba kiraladı. Kadın evinin önüne gelerek aracından indi ve uygulama üzerinden aracı kontak anahtarıyla içeriden kilitledi. Ancak o sırada kadını takip eden bir kişi, aracın kapılarının kapalı olmadığını fark ederek içeri girdi. Aracı kullanan kişi daha sonra uzaklaşmaya başladı.

Aracın uzaklaştığını gören kadın durumu kocasına bildirdi. Kocasıyla birlikte motosiklete binen kadın, hırsızın peşine düştü. Sokak sokak kovaladıkları sırada kadın şoförden yardım istedi ve onu bir yol girişinde durdurdu.

ÜNLÜ BİR AKTÖR YARDIMINA GELDİ

O sırada motosikletten inen kadın sürücünün kapısını açarak kişiyi indirmeye çalıştı. Ancak şahıs kadına bıçağı doğrultarak tepki gösterdi. O sırada kafeteryada oturan efsane televizyon dizisi Yılan Hikayesi'ndeki “Rambo Berk” karakteriyle tanınan ünlü oyuncu Ferhat Yılmaz, aracın yolcu kapısını açarak müdahale etti.

AW181708_01

Birkaç dakika süren mücadelenin ardından şahıs, çevredeki vatandaşların yardımıyla yere serilerek etkisiz hale getirildi. Bir vatandaş yerde yüzüstü yatan şahsın boynunu tutarken, kaçamaması için elleri bağlandı. Daha sonra polis ekiplerine ihbarda bulunuldu.

AW181708_03

KAMERADAKİ O ANLAR AN AN

Hırsız yerde beklerken oyuncu Ferhat Yılmaz da kişiye hayat dersi verdi. Yılmaz kişiye: “Bu senin için uygun mu canım?” daha sonra olay yerine gelen polis ekiplerine teslim etti. Yaşananlar hem güvenlik hem de cep telefonu kameraları tarafından an be an kaydedildi.

AW181708_05

(İHA)Bu içerik Öznur Yaslı İkier tarafından yayınlanmıştır.

ekran penceresi
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Zengin koca bulmanın formülünü açıkladı!Zengin koca bulmanın formülünü açıkladı!
Önce çocuk katili oldu, sonra sıra erkeğe geldi!  Gerçek mesleğinin farklı olduğu ortaya çıktı.Önce çocuk katili oldu, sonra sıra erkeğe geldi! Gerçek mesleğinin farklı olduğu ortaya çıktı.
İlginç bir tatil hediyesi!  Değeri 87 bin TL!İlginç bir tatil hediyesi! Değeri 87 bin TL!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir