Sınırsız sevgi Davut Kimdir? Sedat Kalkavan kaç yaşında, hangi dizide rol aldı?

genişletmek

KAYNAKCnnturk.com

Davut karakteri Hudutsuz Sevda dizisindeki karakterler arasında yer almaktadır. Peki Hudutsuz Sevda dizisindeki Davut kimdir?

Sınırsız Sevda dizisindeki Davut kimdir?

Sedat Kalkavan, Hudutsuz Sevda dizisinde Davut karakterini canlandırmaktadır. Gazeteci Birsen Altuntaş'ın haberine göre hikayeye yeni bir ailenin gireceği öğrenilen dizinin kadrosuna Sedat Kalkavan da dahil oldu. Kalkavan dizide 'Davut' karakterini canlandıracak. Halil İbrahim'in (Deniz Can Aktaş) onuru için verdiği mücadeleyi konu alan dizinin kadrosuna oyuncu Kaan Turgut da katıldı.

Sedat Kalkavan kimdir?

Tiyatro yönetmen yardımcısı – tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu. 13 Mart 1969'da İstanbul'da doğdu. 177 cm boyunda ve 75 kg ağırlığındadır. Kırşehir İnşaat Meslek Yüksekokulu ve Ahievran Üniversitesi Teknik Bilimler Yüksekokulu İnşaat Bölümü'nden mezun olduktan sonra Şahika Tekand Stüdyosu'nda oyunculuk eğitimi aldı.

Sedat Kalkavan, tiyatro çalışmalarının yanı sıra Kurtlar Vadisi, Atiye, Solucan, Diriliş Ertuğrul, Son Çıkış, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Değil, Yedi Güzel Adam, Sabit Kanca 2, Kırgınlıkta Yaşamak, Dünyanın Kralı filmlerinde rol almıştır. , Bir Çocuğu Sevdim, Uyanış: Büyük, 2004 yılından bu yana Selçuklu ve Şanzelize Düğün Salonu gibi çeşitli film ve dizilerde rol aldı. Yeni projelerde yer almaya devam edin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

marsbahis giriş