Sinem Kobal'la poz veren Zehra Güneş, sade tarzıyla beğeni topladı! “Karanlık olduğunda yorum yapmak kolaydır.”

Moderatörlüğünü Zeynep Üner'in üstlendiği marka etkinliğinde Zehra Güneş, Ahsen Eroğlu ve Sinem Kobal, 'İyi miyiz' sohbetine konuk oldu. Genç yaşta spor dünyasında büyük başarılara imza atan voleybolcu Zehra Güneş, sade tarzıyla bir kez daha büyük beğeni topladı.

VakıfBank ve kadın milli voleybol takımının yıldızlarından Zehra Güneş, röportajda linç kültürüne ilişkin açıklamalarıyla da dikkat çekti.

“LİNÇ EDİLEN BİRİYİM”

“Ben eleştiriye çok açık bir insanım. Başarılı voleybolcu, “Fakat beni tanıyanların bana yönelttiği eleştirileri ciddiye alıyorum” dedi ve şöyle devam etti:

GMu3WYBWQAEnGr9
“Çünkü beni tanımayan biri o dönemde neler yaşadığımı, neden böyle bir tavır gösterdiğimi bilemez, ben linç edilen bir insanım, evet, insan olarak öyle düşünüyorum! çok zalimce bir şey! Çünkü ışıkların altında olan biziz, sahnede olan biziz. Karanlıktayken en iyi yorumumuzu yapmaya çalışan biziz. “Bunu yapmak çok kolay. Çok acımasız görünüyor. İnsanlar kendilerini bizim yerimize koyup yorum yapmaya çalışsalardı hiçbir şey yazabileceklerini sanmıyorum.”

ekran penceresi
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
İtiraf edildi!  Sevgilisi ve en yakın arkadaşı...İtiraf edildi! Sevgilisi ve en yakın arkadaşı…
Sette öpüşme krizini ortaya çıkardı!  Kızılcık Şerbeti Giray'dan ilginç sözlerSette öpüşme krizini ortaya çıkardı! Kızılcık Şerbeti Giray'dan ilginç sözler
Yeni yaşını bebek yumruğuyla kutladı!  Kızının adını da açıkladıYeni yaşını bebek yumruğuyla kutladı! Kızının adını da açıkladı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

marsbahis giriş