Sinan Akçıl'la iki kez evlenip boşandı! Burcu Kıratlı'dan 'evlilik' meselesine bomba yanıt

Sinan Akçıl ve Burcu Kıratlı, Ocak 2019'da Hollanda'nın başkenti Amsterdam'da evlendi. Dokuz aydır evli olan çift, ani bir kararla boşandı.

Kısa bir süre sonra yeniden bir araya gelen çift, 2021 yılının şubat ayında ikinci kez evlendi. Ancak bu ilişki uzun sürmedi ve ünlü çift, 11 Mayıs 2022'de ayrılma kararı aldı.

Boşandıktan sonra sosyal medyada yaptığı paylaşım ve açıklamalarla zaman zaman haberlere konu olan Burcu Kıratlı, bu kez “evlilik” meselesine verdiği yanıtla gündem oldu.

'EVLİLİK' SORUSUNA BOMBA CEVAP

Habertürk'ten Nazip Şahin Karpuz'un haberine göre; Burcu Kıratlı, “Sosyal medyada aldığınız aşk mesajları var mı?” “Garip bir şekilde çok fazla evlilik teklifi alıyorum” diye yanıtladı.

işaret 2

Sosyal medyadaki takipçilerinin yorumlarına da değer verdiğini belirten Kıratlı, şöyle konuştu: 'Aslında ölçülü olmayı seviyorum. Eleştirinin bize kendimizde göremediğimiz taraflarını gösterdiğini düşünüyorum. Bazı insanlar bazen kıskançlık yüzünden ya da haddini aşarak konuyu başka seviyelere taşıyorlar ama bu hiç hoş değil. “Çizgiyi aşmadığı sürece her türlü eleştiriye açığım.”

burç 3

Yerel seçimler 2024
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Kanseri yendi!  Setlere geri dönKanseri yendi! Setlere geri dön
Sözleri çok konuşuldu!  Bir video gönderdiSözleri çok konuşuldu! Bir video gönderdi
Bu şekilde karşılandı!  Havaalanında kaçış...Bu şekilde karşılandı! Havaalanında kaçış…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

marsbahis giriş