Serenay Sarıkaya ve Mert Demir ilk kez el ele görüntülendi!

Serenay Sarıkaya, özel hayatı ve projeleriyle her zaman gündemdeydi. Serenay Sarıkaya'nın adı bir süredir şarkıcı Mert Demir'le anılıyor. Aşklarını belli etmeyen ancak sosyal medyadaki yorumlarıyla dikkat çeken ikili, yalnız gittikleri Milano'daki tatilden dönerken görüntülendi.

İLK DEFA KONUŞTU!

Geçtiğimiz gün bir güzellik salonundan çıkan Sarıkaya, ilk kez ilişkilerini anlattı. Oyuncu, “Mert Demir'le ilişkiniz nasıl?” diye sordu. sorusuna ise şu yanıtı verdi: “İyi gidiyor, her şey yolunda, Milano tatili çok güzeldi. Mert'le tatil için bir planımız yok. Bazı iş görüşmelerim var, onlarla ilgileneceğim.”

VE AŞK BELGELENDİ! İLK KEZ ELLERİNİ GÖSTERDİLER

Daha önce yan yana göremediğimiz Mert Demir ile Serenay Sarıkaya'nın aşkı bugün belgelendi. Ünlü çift, mekandan çıkarken ilk kez el ele görüntülendi.

GazeteMagazin'in görüntülediği çift, bir kulüpten çıkarken kameralara yakalandı. Çift, gazetecilerin ısrarlı sorularına yanıt vermeyerek araçlarına bindi.

Ekran görüntüsü_3

Serenay Sarıkaya ve Mert Demir'in araca bindikten sonra birbirlerine gülümsemeleri dikkatlerden kaçmadı. Yeni evli çiftin keyfi yerindeydi.

Ekran görüntüsü_4

ekran penceresi
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Özgür Demirtaş'ın kırmızı gül analizi gündem oldu!  Özgür Demirtaş'ın kırmızı gül analizi gündem oldu! “Her biri hakkında söyleyecek bir şeyim var”
Sezon final tarihi açıklandı!Sezon final tarihi açıklandı!
Beyazlar içinde poz verdi!  Paylaşımınızdan gerçekten keyif aldımBeyazlar içinde poz verdi! Paylaşımınızdan gerçekten keyif aldım

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir