Sema'yla kavgası artık gündemdeydi! Pınar Saka'dan bomba sözler! Bu görüntülerin yayınlanmadığı ortaya çıktı.

Survivor All Star 2024 yarışmasında kırmızı takımda yer alan Pınar Saka, Sema Aydemir ile yaşadığı olayla gündeme geldi. Şiddete maruz kalan Pınar, elenmesinin ardından konuyla ilgili konuşmazken, Sema, diskalifiye edilmesinin ardından çeşitli göndermelerde bulundu.

Acun Ilıcalı, “Şu anda ekibimiz dışarıda Pınar-Sema savaşını sakinleştirmekle meşgul.” Pınar bu konuyu ilk kez Milliyet'e konuştu.

Pınar Saka, “Söylediklerimin bir kısmı belediyeye ilk geldiğinde diğer arkadaşlarımın da ona söyledikleriydi. Mağduriyeti çok iyi yapıyor, başarılı.”

“MANEVİ ZARAR VERİLDİ”

Survivor Pınar şöyle devam etti: “Olanlar çok tatsızdı. Keşke ilk kez de olsa böyle bir televizyon programına katılan bir insan, bildiği kurallara benden daha hakim olabilseydi. Bunu istemezdim. böyle bir şeye maruz kalmak.”

Sema'yı sert bir şekilde eleştiren Pınar, “Fiziksel zarardan çok psikolojik zarar verdi, o yüzden halay çeksin” dedi.

GÖRÜNTÜLER YAYINLANMADI

Pınar Saka, yaşananların onda birinin ekranda gösterildiğini belirterek, “Burası şiddet içermeyen kısım. Göz altı kısmını ifade ediyor. Ben böyle bir şey yapsaydım Acun Medya böyle bir şey yapmazdı” dedi. 2 saniye oradaydım. O kadar durdurulamazdı ki her şey ortada olabilirdi. Görüntüleri defalarca izleyen Acun Bey'in beyin ekibi, “Ben yapsaydım cezasız kalmazdı” dedi.

Yerel seçimler 2024
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Emre Aşık'ın eski eşinden Yunus Emre'nin eşine sert sözler! "Fuhuş, şantaj..."Emre Aşık'ın eski eşinden Yunus Emre'nin eşine sert sözler! “Fuhuş, şantaj…”
Somer Reis o oyuncuyla birlikte yakalandı!  yaş farkına bağlı kazaSomer Reis o oyuncuyla birlikte yakalandı! yaş farkına bağlı kaza
Notla paylaştı “Kocam” notuyla paylaşıp sildi! Ünlü Spiker “Sen bir aşıksın” dedi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

marsbahis giriş