Real Madrid'e transfer oldu! Demet Şener ve İbrahim Kutluay'ın oğlu Ömer 15 yaşına girdi! 'Babasının kopyası'

Kıvrımlı fiziğiyle yıllara meydan okuyan güzel model Demet Şener, sosyal medyadaki paylaşımlarıyla gündemde kalıyor. İki çocuk annesi Demet Şener, özellikle kızı İrem ve oğlu Ömer ile yaptığı paylaşımlarda ilgi odağı oluyor.

Babasının izinden giden Ömer Kutluay, dünya devi Real Madrid'in basketbol takımına transfer oldu. Demet Şener ve İbrahim Kutluay'ın oğlu Ömer şu anda 15 yaşında.

Demet oğlu kızı

OĞLUNU GÖRENLER AYNI ŞEYİ SÖYLEDİ

Demet Şener, oğlunun yeni dönemini sosyal medya hesabından yayınladığı duygusal bir mesajla kutladı. Şener, oğluyla bir fotoğraf paylaştı; “Ömer, doğum günün kutlu olsun oğlum. Şu anda yanımda olduğun için ne kadar mutlu olduğumu sana anlatamam. Seninle gurur duyuyorum. İyi kalpli, ne istediğini bilen, bu yolda kararlılıkla çalışan oğlum, genç yaşına rağmen 7 ay boyunca evinden ve bizden uzak kalmayı büyük bir olgunlukla kabul etti. Hayalleriniz hep gerçek olsun… Hepsini hak ediyorsunuz. “Her zaman senin tarafındayım.” Notu düşürdü.

Demet Şener'in oğlu

YORUMLAR KALDIRILDI

Ünlü bir ismin bu paylaşımına; “Ömer babasının aynıdır”, “Babasının kopyasıdır”, “Allah razı olsun” gibi yorumlar yapıldı.

Yerel seçimler 2024

ÜNLÜLERİN ÇOCUKLARI

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir